Друкуємо для Вас...

Друкарня «Гамбрінус Прінт» вже більше 20-ти років є надійним партнером для багатьох українських і закордонних компаній, що працюють на нашому ринку.

Офіс і виробництво нашої друкарні знаходяться в Києві, проте, клієнти по всій Україні вже багато років довіряють нам виробництво своїх рекламних матеріалів. Доставка товарів та готової продукції здійснюється в усі міста і населені пункти, де є відділення «Нової Пошти».

Поліграфія - одна з важливих складових індустрії реклами, що стимулює збут товарів та послуг. Вдало реалізована поліграфічна ідея вирішує головне завдання, поставлене перед будь-яким бізнесом - спонукати представників цільової аудиторії до дії (вибору товару або послуги, здійснення покупки і т. Д.)

Тому рано чи пізно у кожної компанії виникає потреба в поліграфічній продукції. Чи то візитки, бланки, папки, блокноти або будь-який інший вид друкованої продукції, у людини, яка стикається з поліграфією вперше, з'являється безліч питань: папір якої щільності вибрати? як зробити макет? в якому вигляді подати його в друкарню? чим відрізняється офсетний друк від цифрового? і що взагалі таке 4 + 4?

Людині, що працює в сфері, далекій від поліграфії, потрібно витратити чимало часу, щоб знайти відповіді на всі ці та інші питання. Допомогти Вам в цьому - наша задача! Менеджери нашої друкарні проконсультують Вас, ознайомлять з усіма тонкощами замовлення потрібної Вам поліграфічної продукції і разом з Вами знайдуть оптимальне рішення.

Телефонуйте нам, і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!