Планування - важливий етап робочого процесу будь-якої ділової людини. Раціонально спланований день, тиждень, місяць - обов'язкова умова успіху. Зручний і зрозумілий настільний планінг - це чудовий інструмент управління часом, який допоможе Вам правильно спланувати всі свої справи, оперативно в них орієнтуватися, підвищивши продуктивність Вашої роботи в рази.


У планінгах дуже зручно фіксувати інформацію про важливі дзвінки, ділові зустрічі, робочі поїздки. Якщо під час телефонної розмови Вам терміново потрібно записати будь-яку інформацію, Вам не доведеться робити це на випадкових клаптиках паперу, адже настільний планінг завжди під рукою і ніколи не загубиться в найбільш непідходящий момент.

Відмінною ідеєю може стати друк планінгів з логотипом Вашої компанії в якості гарного і корисного подарунка співробітникам, клієнтам і діловим партнерам. Такий подарунок зробить робоче місце більш зручним, допоможе ефективно розподіляти робочий час, і найголовніше - буде для одержувача подарунка приємним нагадуванням про Вашу компанію.

Друк планінгів

Настільний планінг представляє собою блок, що складається в середньому з 60 аркушів ф. А3 або А2, і основу з крейдованого картону високої щільності. Основу можна також виготовити з дизайнерського картону або з палітурного картону товщиною 1,5-2 мм, обтягнутого бумвінілом або еко шкірою. Формат основи може бути таким же, як формат блоку або більше на пару сантиметрів. Додаткову площу основи планінгу, що визирає з-під блоку, використовують як рекламне поле, на якому можна розмістити логотип, назву, контакти Вашої компанії і іншу корисну інформацію.

При виготовленні планінгів з кашированою основою можна передбачити додатковий клапан, який буде притискати нижню частину паперового блоку, запобігаючи загортанню верхніх листів. На цей клапан теж можна нанести інформацію про Вашу компанію: назву, логотип, контакти.

На кожен тиждень у році відведено окремий аркуш, який розділений на дні, а часто ще й на часові проміжки. Друк планінгів здійснюється на офсетному або матовому крейдованому папері щільністю 80-90 г / м2. Орієнтація планінгів - альбомна (горизонтальна), а значить аркуші скріплюються між собою по довгій стороні. При виготовленні планінгів основними способами кріплення є проклеювання торцю і переплетіння на металеву спіраль. Коли починається новий тиждень, то аркуш планінгу на клею відривається, а планінгу на пружині - або перевертається, або теж відривається.

Наша друкарня також здійснює друк планінгів невеликих форматів, на пружині, з обкладинкою. Такі планінги багато в чому нагадують блокнот, вони мобільніші, тому їх можна легко брати з собою в ділові поїздки і на зустрічі.

Крім того, у нас Ви можете замовити друк настільних планінгів нестандартних конструкцій.

Якщо у Вас вже є готовий макет - чудово, ми можемо відразу почати виготовлення планінгів, якщо макету немає, то його розробку Ви можете сміливо доручити нашим дизайнерам.

Друк планінгів з логотипом Ви можете замовити у менеджерів нашої друкарні з доставкою в будь-яку точку України.