Посвідчення - необхідний документ для співробітників багатьох державних і комерційних підприємств, навчальних закладів, засобів масової інформації та громадських організацій. Посвідчення ідентифікує особу людини, підтверджує її приналежність до організації, посаду, повноваження і права.

Виготовлення посвідчень

Для виготовлення посвідчень ми використовуємо бумвініл голландського і еко шкіру італійського виробництва. Всі ці матеріали якісні і мають високу зносостійкість. Палітра кольорів і фактур використовуваних нами палітурних матеріалів величезна. Зі зразками готових посвідчень, а також з каталогами всіх матеріалів Ви можете ознайомитися у нас в офісі.

Стандартний формат посвідчень - 70х100 мм. Основою для виготовлення посвідчень є палітурний картон товщиною 2 мм. Він надає посвідченням жорсткість. В результаті обклеювання картону палітурним матеріалом виходить тверда обкладинка для посвідчення. Якщо між картоном і покривним матеріалом передбачити прошарок поролону, то виріб вийде «пухким» і м'яким на дотик.

В разі замовлення посвідчень з еко шкіри з поролоном можлива прошивка їх по периметру.

Класичним способом нанесення зображення (зазвичай це саме слово «Посвідчення», герб, логотип або емблема) на лицьову частину посвідчення є тиснення. Тиснення може бути як із використанням фольги, зазвичай сріблястої або золотавої, так і без неї. Тиснення без фольги ще називають «сліпим» тисненням. Завдяки «сліпому» тисненню створюється ефект вдавленого зображення.

На внутрішній виклейці посвідчення містяться постійні і змінні дані. Постійні дані - це, наприклад, назва установи, ПІБ та посада людини, що уповноважена завіряти посвідчення своїм підписом. Змінні дані - це ПІБ власника посвідчення, його посада, фотографія. Для змінних даних або передбачають графи, які потім заповнюють вручну, або подають в друкарню список співробітників з посадами. Тоді дизайнери нашої друкарні виконають всю роботу з персоніфікації даних і Ви отримаєте вже готові іменні посвідчення. Щоб не вклеювати фотографії співробітників, їх також можна подати в друкарню в цифровому форматі.

Іноді виникає необхідність робити різноманітні позначки в посвідченнях. У цьому випадку ми можемо запропонувати Вам виготовлення посвідчень з багатосторінковим блоком.

Паперові ламіновані посвідчення

Бюджетною альтернативою посвідченням з твердою обкладинкою є ламіновані посвідчення. Друк ламінованих посвідчень здійснюється офсетним або цифровим способом на щільному крейдованому папері. Після друку посвідчення ріжуться в готовий формат і покриваються з двох сторін матовою або глянцевою захисною плівкою щільністю до 250 мкр. На дотик такі посвідчення схожі на пластик.

Дизайн посвідчень Ви можете замовити в нашій друкарні. Якщо у Вас вже є готовий макет - чудово! Це скоротить терміни виробництва і Ви отримаєте свої посвідчення ще скорішеJ.

Виготовлення посвідчень з твердою обкладинкою і друк ламінованих посвідчень Ви можете замовити у менеджерів нашої друкарні з доставкою по Україні «Новою Поштою».