Гарантійний талон - це документ, в якому прописуються терміни і умови гарантійного обслуговування товару.

Гарантійні талони можна виготовити в формі листівки, буклету або брошури на скобі. Все залежить від кількості інформації, яку необхідно розмістити на талоні і від бажаного формату талону в готовому вигляді. Формат гарантійного талону підбирається з урахуванням розміру упаковки товару. Друк гарантійних талонів здійснюється як на офсетному, так і на крейдованому папері різної щільності. Кожен гарантійний талон має свій порядковий номер. Для того, щоб не вписувати цей номер вручну, в нашій друкарні Ви можете замовити гарантійні талони вже з нумерацією. Гарантійні талони з перфорацією - вдале рішення, якщо частина гарантійного талону повинна легко відриватися.

Гарантійні талони містять постійні і змінні дані. Всі постійні дані враховуються при створенні макету: назва і логотип компанії продавця, адреса продажу, координати сервісних центрів, куди необхідно звертатися в разі несправності, умови гарантійного ремонту і т.д. Змінні дані (дата продажу, модель товару та ін.) вносяться продавцем вручну або друкуються на принтері безпосередньо в момент продажу.

У нашій друкарні Ви можете також замовити розробку дизайну гарантійного талону «з нуля» або доопрацювати вже існуючій макет. При розробці макету гарантійного талону необхідно врахувати ряд факторів. Талон має бути зручно заповнювати, інформація має бути структурована й розміщена так, щоб її легко можна було знайти.

Ми здійснюємо друк гарантійних талонів з доставкою в будь-яку точку України, де є пункти видачі «Нової Пошти».