папки для зразків

Папки для зразків

Виготовлення папок для зразків будівельних та оздоблювальних матеріалів

Google Comments - Icon Facebook Comments - Icon

Папки для зразків (чи як їх ще часто називають "семпл бокси") - це зручний, компактний та мобільний інструмент для демонстрації продукції Вашим клієнтам як в магазинах та шоу румах, так і на території клієнта або, за необхідністю, безпосередньо на об'єкті будівельних робіт. Папки для зразків будівельних та оздоблювальних матеріалів часто полегшують замовнику прийняття рішення, адже всі зразки компактно зібрані в одному місці, і для того, щоб їх порівняти, не потрібно без кінця бігати з одного кінця шоу руму в інший. В папках зразки максимально захищені від забруднень та пошкоджень, що завжди забезпечує їх презентабельний вигляд.

Папки для вклеювання зразків

Найпростіший спосіб прикріпити зразки до папки - це, звичайно, їх приклеїти. Такий спосіб кріплення більше підходить для необ'ємних плоских зразків. Найбільш розповсюджений формат папки для зразків в готовому (закритому) вигляді - А4, рідше - А3. Конструкція папки для зразків може передбачати 2, 3 чи 4 сторінки для приклеювання зразків до внутрішньої сторони папки. На внутрішній стороні папки зазвичай розміщують текстову інформацію про зразки, частіше за все коди та найменування, інколи - стислі технічні характеристики. Часто для того, щоб папка не відкривалаcя без необхідності, і для фіксації її в закритому положенні, використовують кнопки, липучки та приховані магніти. Приховані магніти монтуються в палітурний картон перед обклеюванням його папером і в готовому виробі візуально їх не видно.

папки для зразків будівельних матеріалів та тканини

Папки для зразків з ложементом

папки для зразків з ложементом

Для багатьох матеріалів варіант приклеювання зразку безпосередньо до папки є неприйнятним. Особливо це стосується об'ємних зразків, які потребують додаткової підтримки та фіксації. Це може бути оздоблювальне каміння, різноманітні профілі та інші будівельні та оздоблювальні матеріали. В таких випадках ми використовуємо ложемент. В якості матеріалу для виробництва ложементу частіше за все виступає ізолон. Ізолон представляє собою пінополіетилен, структура якого складається з ячейок закритого типу і відпрізняється високим рівнем еластичності. В акруші ізолону просікаються "віконця" за розміром і формою підходящі для зразків замовника, часто з виїмкою під палець для зручності вийняття зразку з ложементу. Після цього ложемент з вже висіченими віконцями вклеюють у готову папку та наступає момент вкладання зразків. Вкласти зразки в папки можемо ми, але й замовник, за бажанням, може здійснити це своїми силами. Плюс такої конструкції папки для зразків будівельних та оздоблювальних матеріалів в тому, що, за необхідності, зразок можна вийняти з папки. Є й інша особливість. При виборі такої конструкції папки з використанням ложементу зразки, зазвичай, не маркерують взагалі, або приклеюють наліпки з маркуванням безпосередньо на зразки, тому що на ізолоні така інформація не друкується. 

Папки для зразків з кільцевим механізмом

Часто виникає необхідність представити в папці більше зразків, ніж могли б вмістити в себе навіть папки з чотирма сторінками всередині. В такому випадку доцільно звернути увагу на конструкцію папки з кільцевим механізмом. Така конструкція передбачає кріплення зразків на окремих аркушах паперу або картону високої щільності. В цих аркушах свердлять отвори та блок зі зразками одягається на кільця механізму, попередньо встановленого на папку. Така конструкція дає можливість розміщення в папці великого об'єму технічної інформації та навіть невеликих креслень. Як варіант, отвори можуть робиться безпосередньо в зразках, а інформація про них розміщуватися на наліпках, що згодом приклеюються до зразків. На такому варіанті папки для зразків можна встановити кнопки, липуки або приховані магніти для фіксації папки в закритому положенні. На другій сторінці папки можна приклеїти прозору ПВХ кишеню для візитки співробітника або кишеню для СD з інформацією про Вашу компанію та асортимент її продукції.

папки для зразків з ложементом

Папка-портфель для зразків

папка-портфель для зразків

Будь-який з варіантів папок для зразків, що описано вище, можна з легкістю перетворити на так званий портфель зі зразками. Все, що для цього потрібно - це просто встановити на торець папки спеціальну ручку для зручності переноски папки. В такій конструкції липучки, кнопки чи магніти стають вже не опціонними, а обов'язковими елементами портфеля для зразків будівельних та оздоблювальних матеріалів.

Папки для зразків на болтах

Конструкція, що передбачає кріплення на болти, краще за все підійде для папок зі зразками тканин та шпалерів. Завдяки невисокому рівню жорсткості цих матеріалів, блок зі зразками легко гортати в процесі ознайомлення зі зразками. Такі папки для зразків можна кріпити як на металеві, так і на пластикові болти. Металеві болти представлені в сріблястому та золотавому кольорах, пластикові - в білому та чорному. Така конструкція дозволяє виймати окремі зразки чи замінювати їх на нові, що часто буває актуальним при появі нових колекцій.

папки для зразків

Короб для зразків з ручками

В нашій друкарні ви можете замовити папки для зразків будівельних та оздоблювальних матеріалів, а саме:

- папки для зразків штукатурки;

- папки для зразків фарби;

- папки для зразків шпону;

 - папки для зразків ламінату;

- папки для зразків килимового покриття;

- папки для зразків лінолеуму;

- папки для зразків тканин;

- папки для зразків шпалерів;

- папки для зразків профілей;

- папки для зразків пластику та плівок;

- папки для зразків каменю та інших матеріалів.