Друк вирубних папок був і залишається актуальною послугою для банків, готелів, страхових, торгових і виробничих компаній. Вирубні папки незамінні для зберігання і передачі клієнтові договорів і документів, в них зручно поширювати прайс-листи, інформаційні та рекламні матеріали на виставках, семінарах і презентаціях.

Друк вирубних папок

Друк картонних вирубних  папок здійснюється офсетним способом на крейдованому папері щільністю 350 г / м ² і картоні щільністю 250-270 г / м ² з однієї або з двох сторін. Для того, щоб захистити папки від вологи і подряпин їх часто покривають спеціальною плівкою, тим самим продовжуючи термін їх експлуатації. Для досягнення очікуваного від друку папок ефекту необхідно пам'ятати, що під глянцевою плівкою кольори здаються яскравішими, а під матовою - приглушенішими.

Окрім папок із крейдованого картону і паперу в нашій друкарні Ви можете замовити вирубні папки з дизайнерського картону. Ознайомитися з широкою палітрою кольорів і фактур дизайнерського картону і вибрати підходящий для Вас варіант Ви можете в нашому офісі. Дизайнерський картон дорожче крейдованого, тому вартість папок з такого картону досить висока, зате вони обов'язково справлять враження на Ваших клієнтів і партнерів.

Вирубні папки мають різну конструкцію, яка залежить від форми штампа, за допомогою якого їх висікають. У нашій друкарні є готові штампи для висікання картонних папок, але якщо жоден з них Вам не підійде, ми можемо виготовити індивідуальний штамп по Вашим кресленням. В основному вирубні папки відрізняються одна від одної товщиною корінця, кількістю і формою клапанів, які формують кишеню. Зазвичай клапанів два, рідше - три. Крім того, вирубні картонні папки можуть бути з надсічками для візиток і без них. Альтернативою надсічці є самоприлепна кишеня для візиток із прозорого ПВХ з виїмкою для зручного виймання візитки.

Для фіксації вирубних картонних папок в закритому стані можна встановити спеціальні гумки з металевими накінечниками. Такі гумки протягується через два або чотири попередньо зроблених в папці отвори. Для захисту країв отворів від пошкоджень в результаті тертя об металевий накінечник гумки ми пропонуємо послугу встановлення металевих люверсів. В папці з двома отворами гумка проходить паралельно довгій стороні папки, в папці з чотирма отворами гумка фіксує два куточка папки. Якщо говорити про стандартну вирубну папку ф.А4, то для протягування через 2 отвори використовують гумку довжиною 30 см, через 4 отвори - гумку довжиною 42 см.

Відвантаження вирубних папок замовнику ми здійснюємо переважно не в зібраному, а в розгорнутому вигляді. Це допомагає уникнути деформації папок під час зберігання і транспортування. Крім того, в розгорнутому вигляді папки займають набагато менше місця, ніж в зібраному. Хвилюватися про те, чи зможете Ви або Ваші співробітники зібрати вирубну папку самостійно не варто, цей процес не вимагає спеціальних навичок. Труднощів при складанні вирубних папок не виникне навіть у людини, який робить це вперше. Якщо з якоїсь причини Ви хотіли б отримати вирубні папки вже в зібраному вигляді, це слід окремо обговорити з нашими менеджерами.

Дизайн вирубних папок виконується в рамках фірмового стилю компанії або організації. Наші дизайнери розроблять для Вас макет вирубної папки «з нуля» або внесуть правки в уже існуючий макет.

Друк вирубних папок Ви можете замовити у наших менеджерів з доставкою в будь-яку точку України, де є пункти видачі «Нової Пошти».