У нашому житті бувають ситуації, коли робити нотатки доводиться не сидячи за зручним столом, а на колінах, або взагалі стоячи. Для людей багатьох професій, які стикаються з такими ситуаціями щодня, картонний планшет для записів - незамінний помічник. Ще одна назва картонних планшетів - кліпборди. Кліпборд представляє собой картонку ф.А4 товщиною близько 2 мм зі спеціальним металевим притиском. Завдяки цьому притиску аркуші паперу надійно зафіксовані, не розсипаються і не розлітаються в різні боки, за рахунок чого на планшеті максимально зручно робити записи та нотатки. При цьому аркуші паперу, закріплені притиском, легко перегораються і замінюються на інші в разі потреби. Кліпборди для записів незамінні при проведенні інвентаризацій, опитувань, анкетувань, різного роду консультацій. Картонні планшети використовують лікарі під час огляду пацієнтів, офіціанти, приймаючи замовлення, працівники СТО в процесі діагностики транспортних засобів, спікери на різних конференціях і семінарах.

Виготовлення планшетів

Основою для виготовлення кліпбордів є палітурний картон товщиною від 2-х до 3-х мм, який в свою чергу обклеюється аркушами попередньо віддрукуваного крейдованого паперу. Для продовження терміну експлуатації планшетів для нотаток і для поліпшення їх зовнішнього вигляду, папір вкривають глянцевою або матовою захисною плівкою. Виготовлення планшетів невеликими накладами передбачає використання технології цифрового друку, а ось для середніх і великих накладів більше підійде офсетний друк. Іноді планшети для записів роблять з дизайнерського паперу, бумвініла або еко шкіри з тисненням фольгою або зі «сліпим тисненням».

За своєю конструкцією кліпборд може бути як одинарною картонкою, так і повноцінною папкою з двох сторінок.

В процесі виготовлення картонних планшетів для записів можна додатково передбачити установку кріплення для ручки (тоді вона завжди буде під рукою) і прозорої кишені для візиток, листівок, буклетів тощо.

Брендовані планшети для записів з логотипом Ви можете замовити у менеджерів нашої друкарні. Якщо у Вас вже є готовий макет - чудово, це скоротить терміни виготовлення кліпбордів. Якщо ж макету немає, то доручити розробку дизайну картонних планшетів з логотипом Ви можете нашим дизайнерам. Дизайн кліпбордів розробляється відповідно до корпоративного стилю Вашої компанії і може містити не тільки логотип, графічні зображення і фото, а й корисну довідкову інформацію, наприклад, у вигляді різних таблиць. Замовити виготовлення кліпбордів Ви можете з доставкою в будь-яку точку України, де є пункти видачі «Нової Пошти».