Хенгери - це рекламні та інформаційні листівки зі спеціальною фігурною висічкою в формі кола або гачка, завдяки чому листівку можна повісити на ручку дверей. Назва хенгери походить від англійського слова «hang», що в перекладі означає «висіти». Іноді хенгери для дверних ручок ще називають дорхенгерамі (від англ. слова «door» - двері). Рекламні хенгери зазвичай мають більшу ефективність, ніж звичайні рекламні листівки. Прийшовши додому і побачивши на ручці своїх дверей хенгер, людина обов'язково візьме його в руки і забере додому. Якщо запропоновані товар або послуга цікаві одержувачу хенгера, у нього буде можливість уважно ознайомитися з інформацією про них в спокійній обстановці. Хенгери - відмінний інструмент для просування багатьох побутових послуг: доставка їжі, поставка послуг інтернету і телебачення, клінінгові послуги і т.д.

Друк хенгерів

Друк хенгерів здійснюється на крейдованому папері різної щільності. Щільність паперу залежить від передбачуваного терміну експлуатації хенгерів. При виготовленні хенгерів для готелів з інформацією для персоналу (маються на увазі хенгери з написами «Не турбувати», «Прохання прибрати кімнату» і т.д.) краще віддати перевагу крейдованому паперу або картону високої щільності. Так хенгери прослужать довше. А якщо покрити хенгери глянцевою або матовою захисною плівкою, то це не тільки поліпшить їх зовнішній вигляд, а й збільшить термін експлуатації в декілька разів. Для виготовлення рекламних хенгерів, багаторазове використання яких зазвичай не передбачається, можна вибрати менш щільний папір з метою економії рекламних бюджетів.

Визначаючись зі способом друку хенгерів, необхідно враховувати запланований наклад. Друкуючи хенгери невеликими накладами, краще зупинити свій вибір на цифрового друці. Офсетом доцільніше друкувати великі і середні наклади. Хегери можуть бути як односторонніми, так і двосторонніми. Все залежить від кількості інформації, яку необхідно розмістити на хенгері. Найбільш популярний формат хенгерів - 90х200 мм.

Виготовлення хенгерів передбачає обов'язковий етап - висікання отвору або гачка, за допомогою чого хенгери вішаються на дверну ручку. У нашій друкарні Ви можете вибрати один із запропонованих Вам варіантів форми хенгерів або замовити виготовлення хенгерів будь-якої необхідної Вам форми. При виготовленні хенгерів можна передбачити відривну частину, відокремивши її лінією перфорації. Якщо інформація на рекламному хенгері зацікавить потенційного клієнта, він зможе акуратно відірвати і зберегти секцію з найважливішою інформацією, наприклад, з контактними даними компанії, яка пропонує ту чи іншу послугу.

Дизайн хенгерів

Приступаючи до розробки дизайну хенгерів, необхідно перш за все визначитися з тим, яка інформація буде корисною і цікавою Вашій цільової аудиторії. Іноді площі стандартного хенгеру буває недостатньо для того, щоб розмістити всю необхідну інформацію. У цьому випадку варто розглянути варіант розробки макету хенгера, що по конструкції нагадуватиме буклет. Хенгер в формі буклету дозволить розмістити в два або в три рази більше інформації, ніж можна було б помістити на звичайний одинарний хенгер. У нашій друкарні Ви можете замовити розробку дизайну хенгерів будь-якої конструкції і форми «з нуля» або надати нам готовий макет.

Офіс і виробництво нашої друкарні перебувають у Києві, але замовити друк хенгерів Ви можете з будь-якої точки України, де є пункти видачі «Нової Пошти».