Друк запрошень - важливий етап у підготовці будь-якого заходу. Навіть в наш час цифрових технологій, коли велика частина кореспонденції ведеться за допомогою електронної пошти, паперові запрошення не втрачають своєї актуальності. Надіслати запрошення можна традиційною поштою, кур'єром або навіть вручити особисто. По суті, запрошення - це письмове прохання відвідати організований Вами захід. Красиві запрошення, виконані з якісних матеріалів, підкреслять Ваше уважне і шанобливе ставлення до гостя.

Паперові запрошення запам'ятаються набагато краще, ніж запрошення по телефону або електронною поштою. Якщо мова йде про сімейні урочистості, то запрошення можуть стати ще й своєрідним сувеніром, який багато років буде нагадувати Вашим рідним і друзям про важливий день. Запрошення на весілля, ювілей, корпоратив, виставку, модний показ, відкриття нового магазину повинні бути виготовлені відповідно до загального стилю і формату заходу. Це можуть бути лаконічні і стримані запрошення на весілля в класичному стилі, креативні запрошення з крафт паперу або барвисті запрошення з мультяшними персонажами на дитяче свято.

Друк та виготовлення запрошень

Друк запрошень здійснюється в основному цифровим способом. Офсетний друк запрошень підходить для великих і дуже великих заходів. Традиційні формати запрошень - А5, А6 і євро (210х96 мм), але при необхідності ми можемо виготовити запрошення будь-якого формату. За конструкцією запрошення можуть бути одинарними або зі згинами. Зазвичай запрошення мають квадратну або прямокутну форму, але при замовленні фігурних запрошень вибір форми практично необмежений.

Уже багато років актуальною тенденцією є виготовлення запрошень з дизайнерського паперу. Палітра кольорів і фактур дизайнерського паперу дозволить втілити в життя будь-який, навіть самий сміливий, дизайнерський задум. Текст та інші графічні елементи на запрошення з дизайнерського картону можна нанести за допомогою технології тиснення фольгою різних кольорів або «сліпого» тиснення (тиснення без фольги, яке створює ефект вдавленості тексту та інших елементів). Тиснення для виготовлення запрошень може використовуватися як самостійно, так в комплексі з цифровим або офсетним друком.

Підписати запрошення Ви можете як самостійно, так і доручити це завдання нашим дизайнерам. Для цього Вам необхідно надати нам файл з даними про гостей і Ви отримаєте вже готові персоніфіковані запрошення. Якщо у Вас не дуже розбірливий і гарний почерк або просто немає часу, запрошення з персоніфікацією - відмінне рішення. Імена Ваших гостей будуть надруковані в запрошеннях красивим, розбірливим і заздалегідь обраним Вами шрифтом.

Дизайн запрошень

Дизайн запрошень повинен «транслювати» гостям інформацію про формат заходу, про бажаний або обов'язковий дрес код, якщо це передбачено організаторами. Запрошення також повинні містити інформацію про сторону, що запрошує, місце та дату проведення заходу. Шрифт для запрошень повинен бути не тільки красивим, але і обов'язково розбірливими.

У нас Ви можете також замовити конверти для запрошень. У конверт можна вкласти спеціальну картку, в якій запрошений може підтвердити свою присутність або попередити про відсутність. Дизайн запрошень «з нуля» або доопрацювання вже існуючого макету Ви можете сміливо доручити нашим дизайнерам. А якщо у Вас вже є готовий макет - чудово, тоді ми можемо відразу приступити безпосередньо до виготовлення запрошень.

Замовити запрошення Ви можете у наших менеджерів з доставкою в будь-яку точку України, де є пункти видачі «Нової Пошти».