Паперові сети (друга поширена назва - плейсмети) - підклади для посуду і столових приборів, які розміщують на столах і підносах з метою захисту поверхні від забруднень і пошкоджень. Одноразові сети - дуже практичний елемент оформлення столу, який в рази спрощує дотримання чистоти на столах відвідувачів закладу.

Друк сетів для ресторанів

У більшості випадків друк паперових сетів здійснюється офсетним способом. Віддавати перевагу цифровому друку доцільно в тих випадках, коли необхідно виготовити невелику кількість сетів. Наприклад, сети потрібні для якогось заходу, або на сетах планується розмістити умови акції, яка триватиме лише тиждень.

Стандартний і найзручніший формат сетів - А3, цього формату досить для того, щоб розмістити на ньому необхідний посуд і столові прибори, при цьому він зручно розміщується на таці. Прямокутна форма сету хоч і є найбільш популярною і звичної нам, але це далеко не єдиний можливий варіант. У нашій друкарні Ви можете замовити сети будь-якої форми або, наприклад, сети з фігурними краями.

Так як паперові сети є одноразовими, то папір для їх виготовлення використовується досить тонкий. Зазвичай це офсетний папір щільністю від 80 г / м² до 120 г / м² або крафт папір. Крафт папір буває коричневого і білого кольорів. Сети з крафт паперу коричневого кольору особливо вдало впишуться в інтер'єр ресторану в стилі лофт.

Дизайн паперових сетів

Паперові сети повинні ідеально вписуватися в загальний формат закладу, тому до розробки дизайну сетів потрібно підходити з усією відповідальністю, враховуючи всі тонкощі фірмового стилю. Сети - це те, що постійно знаходиться в полі зору відвідувачів, які очікують замовлення або своєї черги, якщо мова йде про ресторани самообслуговування. Це робить сети ідеальним майданчиком для розміщення інформації, яку Ви хотіли б донести до своїх клієнтів.

Крім традиційного логотипу закладу, є ще багато варіантів інформації, яку можна розмістити на сетах:

· повне меню ресторану.  Якщо меню ресторану або кафе не велике, то воно цілком може вміститися на паперовому сеті ф. А3. Так повний перелік пропонованих страв і напоїв буде завжди в полі зору Ваших відвідувачів;

· додаткова інформація до основного меню. Це можуть бути апетитні фотографії фірмових страв, спеціальні пропозиції, умови акцій, інформація про знижки;

 · сезонне меню. Літнє меню з прохолодними коктейлями, морозивом та мілкшейками, пісне меню в період Великого і Різдвяного постів, млинне меню на Масляну обов'язково привернуть до себе увагу Ваших відвідувачів;

· головоломки, ребуси, кросворди. Такі сети не дадуть нудьгувати відвідувачам і час очікування замовлення пролетить для них непомітно. Оригінальні сети обов'язково справлять хороше враження і стануть однією з яскравих особливостей Вашого ресторану;

· розмальовки, розважальні завдання для дітей. Якщо в числі відвідувачів Вашого закладу є представники підростаючого покоління, не забудьте передбачити дитячий варіант сетів. Це можуть бути сети з розмальовками або цікавими завданнями для дітей. На додаток до таких сетів запропонуйте малюкові кольорові олівці і він зможе зайняти себе цікавим заняттям на якийсь час, а у батьків буде можливість уважно вивчити меню і спокійно зробити замовлення. Маленькі відвідувачі і їх батьки будуть вдячні Вам і обов'язково оцінять турботу, яку проявляють до них у Вашому ресторані.

У нашій друкарні Ви можете замовити доопрацювання вже існуючого макета або розробку макету паперових сетів «з нуля».

Доставку сетів ми здійснюємо в будь-яку точку України, де є пункти видачі «Нової Пошти».