Друк інструкцій - актуальна послуга для виробників та імпортерів фармацевтичних препаратів, косметичних засобів, електроніки, побутової техніки та інших товарів, багато з яких заборонено продавати без наявності інструкції. Інструкція містить максимум необхідної споживачеві інформації, включаючи докладний опис товару, керівництво щодо застосування або правильної експлуатації, застереження щодо побічних ефектів, якщо мова йде про лікарські препарати.

Знаючи, що володіючи інформацією, викладеною в інструкції, можна уникнути багатьох проблем, більшість споживачів, які цінують свій час, гроші та здоров'я, завжди найуважнішим чином намагаються з нею ознайомитися. Тому розробці дизайну і виготовленню інструкцій в нашій друкарні приділяється особлива увага.

Друк інструкцій

Друк інструкцій здійснюється офсетним або цифровим способом. Якщо необхідно надрукувати невелику кількість інструкцій, то вигідніше зробити це на цифровому обладнанні, середні і великі наклади доцільніше друкувати офсетом.

Інструкція може складатися з одного аркушу зі згинами і без, а може являти собою багатосторінковий виріб на скобі або на клею. Інструкції, що складаються з одного аркушу, часто друкуються для лікарських препаратів і косметичних засобів на досить тонкому папері для того, щоб після фальцювання (складання інструкції в один або кілька разів) її було зручно помістити в коробку з товаром, для якого вона призначена. Багатосторінкові вироби - це в основному інструкції з експлуатації електронних товарів і побутової техніки. Для таких інструкцій папір можна вибрати щільніший, особливо на обкладинку.

Друкують інструкції як в одну, так і в чотири фарби (полноцветом). Це залежить від наявності та характеру ілюстративного матеріалу. Деякі графіки, схеми і таблиці відмінно сприймаються в одному кольорі, а деякі передбачають обов'язковий повнокольоровий друк. Якщо інструкція містить багато фотографій, теж краще розглянути можливість повнокольорового друку.

Дизайн інструкцій

Розробляючи дизайн інструкцій не варто вибирати хитромудрі шрифти і креативне розміщення тексту та ілюстрацій. Інформація на інструкціях повинна бути читабельною і максимально зручною для сприйняття.

Розробку дизайну і верстку інструкцій «з нуля» Ви можете сміливо доручити дизайнерам нашої друкарні. Якщо у Вас вже є готовий макет і необхідно просто внести в нього деякі корективи - чудово, в такому випадку все вже майже готове для того, щоб приступити до безпосереднього виготовлення інструкцій.

Замовити друк інструкцій для ліків, інструкцій з експлуатації, посадових інструкцій, різних посібників і пам'яток Ви можете у менеджерів нашої друкарні з доставкою в будь-яку точку України, де є пункти видачі «Нової Пошти».