Ніжки для воблерів, про що не складно здогадатися з їх назви, представляють собою кріплення для одного з найпопулярніших POS-матеріалів - воблерів.

Ніжки для воблерів з прозорого ПВХ не передбачають жорстку фіксацію, завдяки чому воблер починає «коливатися» від будь-якого руху повітря, привертаючи увагу покупців до знижок, акцій і нових товарів.

Для виробництва ніжок для воблерів ми використовуємо тільки якісні й перевірені матеріали. Всі ніжки для воблерів виготовлені з прозорого ПВХ товщиною 300 мкр і двостороннього скотча підвищеної міцності.

На стандартних ніжках для воблерів є 2 точки поклейки скотча, з одного боку ніжка клеїться до самого воблеру, а з іншого - до поверхні стенда або полиці. Іноді виникає необхідність виробництва ніжок воблерів з трьома місцями поклейки. Такі ніжки для воблерів ми також можемо виготовити під замовлення.

ніжки для воблерів розміри

З цінами на ніжки для воблерів Ви можете ознайомитися у наведеній нижче таблиці.

ніжки для воблерів
ніжки для воблерів прямокутні

ЦІНИ НА НІЖКИ ДЛЯ ВОБЛЕРІВ:

ніжки для воблерів ціни

Ціни вказані за упаковку (100 шт) з урахуванням ПДВ.

Види ніжок для воблерів

Стандартні ніжки воблерів відрізняються за своєю формою і довжиною. Ніжки для воблерів довжиною 20 см і 17 см ми виготовляємо в формі пляшки, а ніжки воблерів довжиною 15 см і 10 см - прямокутної форми.

ніжки для воблерів з двустороннім скотчем
ніжки для воблерів у формі пляшки

Вибираючи ніжку для воблера, потрібно обов'язково враховувати розмір і вагу самого воблера. Пам'ятайте, чим важчий воблер, тим коротше повинна бути його ніжка.

Стандартні розміри ніжок для воблерів завжди є в наявності у нас на складі. При необхідності, у нас Ви також можете замовити ніжки для воблерів нестандартного розміру або форми.

Ніжки для воблерів Ви можете забрати самостійно в нашому офісі в Києві або ми відправимо їх Вам в будь-яку точку України, де є пункти видачі «Нової Пошти».

У нашій друкарні Ви можете не тільки купити ніжки для воблерів, але і замовити друк самих воблерів. Телефонуйте, пишіть нам, ми із задоволенням відповімо на всі питання і зробимо розрахунок вартості Вашого замовлення.

ніжки воблерів
ніжки для воблерів
воблери з пластиковою ніжкою
пластикові ніжки для воблерів