Ніжки для воблерів, про що не складно здогадатися з їх назви, представляють собою кріплення для одного з найпопулярніших POS-матеріалів - воблерів.

Ніжки для воблерів з прозорого ПВХ не передбачають жорстку фіксацію, завдяки чому воблер починає «коливатися» від будь-якого руху повітря, привертаючи увагу покупців до знижок, акцій і нових товарів.

Для виробництва ніжок для воблерів ми використовуємо тільки якісні й перевірені матеріали. Всі ніжки для воблерів виготовлені з прозорого ПВХ товщиною 300 мкр і двостороннього скотча підвищеної міцності.

На стандартних ніжках для воблерів є 2 точки поклейки скотча, з одного боку ніжка клеїться до самого воблеру, а з іншого - до поверхні стенда або полиці. Іноді виникає необхідність виробництва ніжок воблерів з трьома місцями поклейки. Такі ніжки для воблерів ми також можемо виготовити під замовлення.

ніжки для воблерів розміри
ніжки для воблерів
ніжки для воблерів прямокутні

Види ніжок для воблерів

Стандартні ніжки воблерів відрізняються за своєю формою і довжиною. Ніжки для воблерів довжиною 20 см і 17 см ми виготовляємо в формі пляшки, а ніжки воблерів довжиною 15 см і 10 см - прямокутної форми.

ніжки для воблерів з двустороннім скотчем
ніжки для воблерів у формі пляшки

Вибираючи ніжку для воблера, потрібно обов'язково враховувати розмір і вагу самого воблера. Пам'ятайте, чим важчий воблер, тим коротше повинна бути його ніжка.

Стандартні розміри ніжок для воблерів завжди є в наявності у нас на складі. При необхідності, у нас Ви також можете замовити ніжки для воблерів нестандартного розміру або форми.

Ніжки для воблерів Ви можете забрати самостійно в нашому офісі в Києві або ми відправимо їх Вам в будь-яку точку України, де є пункти видачі «Нової Пошти».

У нашій друкарні Ви можете не тільки купити ніжки для воблерів, але і замовити друк самих воблерів. Телефонуйте, пишіть нам, ми із задоволенням відповімо на всі питання і зробимо розрахунок вартості Вашого замовлення.

ніжки воблерів
ніжки для воблерів
воблери з пластиковою ніжкою
пластикові ніжки для воблерів