Календарі є незамінними помічниками людини з часів, коли були придумані найперші прототипи сучасного календаря. Календарі необхідні нам для організації та планування справ і подій в самих різних сферах нашого життя. Час - один з найцінніших ресурсів, від ефективного використання якого безпосередньо залежить успіх і процвітання організації, компанії і окремої людини. Для того, щоб використовувати час продумано і з максимальною віддачею, перед очима завжди повинен бути календар.

Ви здивуєтеся, якщо спробуєте підрахувати, скільки разів на день Ви звертаєтеся до календаря, щоб знайти потрібну дату, перевірити, на який день тижня припадає та чи інша подія, підрахувати, скільки днів залишилося до здачі важливого звіту або до настання довгоочікуваних свят. Для багатьох професій, наприклад, для бухгалтерів, календар на робочому місці - це не просто дуже зручний аксесуар, а постійна необхідність. Багато хто віддає перевагу мати на своєму робочому місці відразу декілька календарів, як мінімум, один настільний і один настінний.

Завдяки своїй практичності календарі є відмінним подарунком. Напередодні Нового Року багато організацій, торгових та виробничих компаній замовляють друк календарів з логотипом в якості ділового сувеніра для своїх клієнтів, співробітників і бізнес партнерів. Фірмові календарі можна надсилати поштою або вручати особисто в руки на виставках, семінарах, конференціях і корпоративних заходах. Зручний календар з оригінальним дизайном буде радувати свого власника на протязі всього року, ненав'язливо нагадуючи йому про Вашу компанію, її товари і послуги.

Виготовлення календарів

Друк календарів здійснюється в основному офсетним і цифровим способом. На цифровому обладнанні друкують календарі до ф. А3 і невеликими накладами. Друк календарів великими і середніми накладами зазвичай вигідніше здійснювати на офсетному обладнанні. Беручи до уваги всі особливості Вашого замовлення, ми обов'язково допоможемо Вам розібратися, на якому способі друку календарів варто зупинити свій вибір в тому чи іншому випадку.

У нашій друкарні Ви можете замовити друк календарів різних форматів і конфігурацій, від кишенькових календариків до великих настінних календарів ф. А2.

Кожен вид календарів має свої переваги. Тому часто компанії замовляють друк календарів з логотипом відразу декількох видів і дарують їх своїм клієнтам і партнерам одночасно в складі одного подарунка.

Кишенькові календарики дуже компактні, легко вміщаються в сумочку або портмоне, їх зручно використовувати в якості закладки та зберігати в своєму діловомк щоденнику або блокноті. Друк кишенькових календарів не вимагає великих витрат, тому часто такі календарики використовують в якості роздаткового матеріалу замість флаєрів і листівок.

Настільні календарі особливо зручні для використання в офісах, вони не займають багато місця на робочому столі і завжди знаходяться в полі зору власника. Друк настільних календарів можна замовити з перекидним або відривним календарним блоком. Якщо бюджет на друк календарів сильно обмежений, то краще зупинити свій вибір на настільних календарях без блоку. Останнім часом популярними стали настільні календарі, в яких на кожен день відводиться окремий аркуш. Такі календарі зазвичай містять красиві фрази, афоризми, мотивуючі висловлювання. За допомогою таких календарів можна навіть вивчати іноземні мови.

Квартальні календарі цікаві тим, що в них одночасно видно відразу три місяці: попередній, поточний і наступний. Завдяки такій особливості квартальних календарів відпадає необхідність в нескінченному гортанні його сторінок. Якщо необхідно знайти певну дату або підрахувати кількість днів, то максимум необхідних даних опиняються перед очима одночасно. Крім того, квартальні календарі зазвичай мають спеціальне віконце контрастного кольору, яке можна вільно пересувати по площині календарної сітки, виділяючи поточну дату. Так сьогоднішнє число буде зразу кидатися в очі.

Настінні календарі допомагають нам орієнтуватися в датах і днях тижня, прикрашаючи стіни наших будинків і офісів. У порівнянні з іншими видами календарів, настінні календарі мають більше площі для фото і графіки тому, замовляючи друк настінних календарів, дуже важливо попередньо подбати про вдалий дизайн календаря. Настінні календарі можуть бути як багатосторінковими, так і складатися з одного аркуша. По суті, настінний календар, що складається з одного аркуша, є плакатом з календарною сіткою на рік. У багатосторінкових календарях на кожен місяць відводиться свій аркуш. Плюс таких календарів у тому, що кожного місяця, перевертаючи черговий аркуш, ми отримуємо оновлений календар з новим зображенням.

Дизайн календарів

Календарі відносяться до тієї категорії поліграфічної продукції, яка знаходиться у нас перед очима постійно. Чи захоче людина поставити на свій робочий стіл або повісити на стіну календар з логотипом Вашої компанії залежить багато в чому від дизайну календаря. Оригінальний, продуманий до дрібниць календар з вдало підібраними фотографіями або незвичайною графікою відмінно впишеться в будь-який інтер'єр. Висока роздільна здатність фотографій і графічних зображень є обов'язковою умовою для якісного друку календарів. Не варто забувати і про календарну сітку, вона повинна бути зручною і розбірливою, щоб в ній легко і швидко можна було знайти потрібну дату.

У нашій друкарні Ви можете замовити послугу розробки дизайну календаря «з нуля» або доопрацювання вже існуючого макета. Якщо Ваш макет повністю готовий до друку - відмінно, можемо відразу приступити до безпосереднього виготовлення календарів.

Завдяки повному виробничому циклу нашої друкарні, ми можемо запропонувати Вам наступні послуги:

- друк настінних календарів;

- друк квартальних календарів;

- друк настільних календарів;

- друк кишенькових календарів;

- друк перекидних календарів;

- друк відривних календарів;

- друк календарів з планінгом;

- друк календарів на пружині;

- друк календарів на болтах і кільцях.

Якщо Вам необхідно замовити виготовлення нестандартних календарів з незвичайною конструкцією - Ви звернулися за адресою. Пишіть і дзвоніть нам для обговорення деталей Вашого замовлення.

Якщо Ви замислюєтеся над тим, в чому вручати готові календарі своїм колегам, партнерам і клієнтам, то зверніть свою увагу на паперові пакети з логотипом Вашої компанії, які теж можна замовити у менеджерів нашої друкарні.

Офіс і виробництво друкарні «Гамбрінус Принт» знаходиться в Києві, але зробити замовлення і отримати готові календарі Ви можете в будь-якій точці України, де є пункти видачі «Нової пошти».