Тейбл тенти - рекламні настільні конструкції у вигляді «будиночка» або «пірамідки», які часто можна зустріти в ресторанах, кафе, барах, на ресепшен готелів і спорт клубів. Посадочні картки для конференцій і банкетів по суті теж є різновидом тейбл тентів. Тейбл тент - це рекламний носій, який можна використовувати всюди, де є стіл або стійка. Сам термін запозичено з англійської мови, в оригіналі звучить як «table tent», що в перекладі дослівно означає «настільний шалаш».

На тейбл тенті розміщують інформацію про акції, знижки, спеціальні пропозиції. У ресторані тейбл тент може бути місцем для розміщення сезонного меню, десертної або коктейльної карти, інформації щодо фірмових страв і новинок. Очікуючи на своє замовлення, відвідувач Вашого закладу обов'язково зверне увагу на якісний, зі смаком оформлений тейбл тент і уважно ознайомиться з розміщеною на ньому інформацією. Не дивно, що тейбл тенти часто стають спонукальним чинником для додаткового замовлення.

Друк тейбл тентів

Друк тейбл тентів здійснюється на щільному папері або картоні офсетним або цифровим способом. Наклад - це головний фактор, від якого варто відштовхуватися, вибираючи спосіб друку тейбл тентів. Для виготовлення тейбл тентів малими накладами ідеально підійде цифровий друк, для середніх і великих накладів доцільно розглянути варіант офсетного друку. Для того, щоб продовжити термін експлуатації і поліпшити зовнішній вигляд, часто тейбл тенти вкривають матовою або глянцевою захисною плівкою. Виготовлення тейбл тентів не передбачає стандартного розміру і форми. Розмір тейбл тенту підбирається з урахуванням обсягу інформації, яку планується на ньому розмістити. При цьому варто пам’ятати, що тейбл тент не повинен займати на столі багато місця, щоб не створювати незручностей для людей, що сидять за столом. А5, А4 і формат єврофлаєрів - мабуть, найбільш популярні формати тейбл тенту. Крім традиційних «будиночка» і «пірамідки», ми можемо виготовити тейбл тенти будь-якої задуманої Вами довільної конструкції з фігурним висіканням.

З розробкою дизайну тейбл тентів, як і з доопрацюванням вже існуючого макету, Вам допоможуть дизайнери нашої друкарні. Наші офіс і виробництво знаходяться  у Києві, але замовити друк тейбл тентів Ви можете з будь-якої точки України, де є пункти видачі «Нової Пошти».