Паперові пакети - красивий, зручний і тому вже давно звичний для нас вид упаковки. Паперові пакети для одягу, косметики, парфумерії з логотипом бренду завжди привертають до себе увагу. Вручивши клієнту покупку в красивому паперовому пакеті з логотипом Вашого магазину, Ви обов'язково забезпечите собі підвищення лояльності покупця, адже брати в руки нову річ завжди приємніше, якщо вона упакована в продуманий до дрібниць брендований паперовий пакет. Крім того, паперові пакети - це чудова реклама на вулицях міста, яка може значно збільшити впізнаваність Вашого бренду.

Друк паперових пакетів - обов'язковий етап підготовки до виставок, презентацій, семінарів, паперові пакети просто незамінні для роздачі буклетів, брошур, каталогів, інших рекламних матеріалів і зразків продукції. Вручення подарунків співробітникам, клієнтам і партнерам компанії також не обходиться без гарного подарункового паперового пакета.

Друк паперових пакетів

Друк пакетів здійснюється на крейдованому папері, дизайнерському і крейдованому картоні, крафт папері. Вибір матеріалу, з якого буде виготовлятися пакет, залежить від того, який результат хоче отримати замовник. Якщо макет паперового пакета містить фотографії, яскраві графічні елементи, то зазвичай друк пакетів здійснюється офсетним способом на крейдованому папері або картоні. Ці матеріали і спосіб друку забезпечують максимально точну передачу кольору і замовник отримує яскраві паперові пакети, що привертають до себе увагу. Часто друк пакетів здійснюється тільки з зовнішньої сторони, хоча пакет, віддрукований ще й всередині завжди виглядає дуже виграшно.

Пакети з крейдованого паперу і картону майже завжди вкриваються спеціальною захисною плівкою. Плівка може бути глянцевою, матовою, структурною, велюровою. Крім того, що плівка продовжує термін експлуатації пакету, кожен з цих видів плівки створює особливий візуальний ефект.

Пакети з дизайнерського паперу або картону зазвичай замовляють для продукції люкс сегменту. Вартість дизайнерського паперу в рази перевищує вартість звичайного крейдованого паперу, що безумовно позначається на вартості готової продукції. Зате завдяки величезній палітрі кольорів і фактур дизайнерського паперу можна втілити в життя практично будь-який задум дизайнерів. Логотип і різні графічні елементи наносяться на дизайнерський папір за допомогою технології тиснення фольгою. Фольга може бути золотавою, сріблястою або будь-якого іншого кольору.

Пакети, зроблені з крафт паперу виглядають дуже стильно і сучасно. Друк на крафт пакетах - популярні послуга для ресторанів, кафе і барів. До речі, крафт папір, всупереч поширеній думці, буває не тільки бурого (коричневого), але і білого кольору. Друк на пакетах з крафту здійснюється офсетним способом, часто в одну фарбу.

Паперові пакети можуть бути вертикальними і горизонтальними. У нашій друкарні Ви можете замовити друк пакетів будь-якого необхідного Вам розміру або вибрати із запропонованих Вам варіантів.

Ручки для паперового пакету робляться зі шнура діаметром 5 мм або стрічки (атласної, сатинової). Вибір кольорів величезний. Шнур або стрічка протягується через попередньо просвердлений в пакеті отвір і зав'язується на вузол. При бажанні, можна зміцнити отвір металевим люверсом сріблястого або золотавого кольору.

Ручки також можуть бути висічними. Для цього у верхній частині паперового пакету передбачаються спеціальні фігурні отвори для руки.

Паперові пакети - невід'ємний атрибут корпоративного стилю, тому їх дизайн повинен бути продуманий до дрібниць і ідеально вписуватися в загальну концепцію бренду. Якщо у Вас немає готового макету, то Ви можете довірити розробку дизайну паперових пакетів дизайнерам нашої друкарні.

Замовити друк паперових пакетів в нашій друкарні можна з доставкою в будь-яку точку України, де є пункти видачі «Нової Пошти».