Кубарик - це блок для записів, який представляє собою стопку аркушів паперу невеликого формату, проклеєну по торцю. Завдяки спеціальному клею аркуші легко відриваються від блоку.

Такі блоки для записів - дуже зручний і практичний вид рекламної продукції, який можна зустріти майже на кожному столі. На кубариках зручно робити одноразові записи і нотатки для себе, своїх клієнтів та колег. Записуючи необхідні людині дані на аркуші кубарика з логотипом, Ви ділитеся не тільки потрібною йому інформацію, а й невимушено рекламуєте свій бренд, підвищуючи його впізнаваність.

Кубарики з логотипом - відмінний бізнес сувенір, його можна дарувати своїм клієнтам і партнерам як окремо, так і в комплекті з іншою рекламною продукцією (календарі, блокноти, щоденники і т.д.).

Друк блоків для записів

Друк блоків для записів здійснюється офсетним способом, часто в одну або дві фарби з використанням пантонів згідно брендбуку замовника. Якщо наклад зовсім невеликий, то доцільно розглянути варіант цифрового друку кубариків.

Найбільш популярний формат кубариків - 9х9 см, кількість аркушів в блоці варіюється від 50 до 900 аркушів. Якщо виходити з того, що друк кубариків здійснюється на офсетному папері 80 г / м², то товщина блоку з 50 аркушів – 0,5 см, з 900 аркушів - 9 см. Блок для записів 9х9х9 см має форму куба, звідси і назва - кубарики.

Крім звичних всім квадратних і прямокутних кубариків, в нашій друкарні Ви можете замовити фігурні кубарики, тобто кубарики будь-якої довільної форми.

Дизайн кубариків

Доручити розробку дизайну кубариків з логотипом або внесення правок в уже існуючий макет Ви можете дизайнерам нашої друкарні.

Дизайн блоків для записів розробляється відповідно до фірмового стилю компанії. Логотип і контакти компанії розміщуються в нижній або верхній частині кубариків на всіх аркушах блоку для записів. При цьому на аркушах повинно залишатися досить місця для записів. Якщо зробити рекламне поле занадто великим, то просто не залишиться місця для самих записів, що зробить кубарік непотрібним.

Ще одним варіантом брендування кубариків є нанесення логотипу та контактних даних на велику площу аркушу, але з мінімальною насиченістю, щоб текст, написаний поверх логотипу, був читабельним.

Друк блоків для записів (кубариків) з логотипом Ви можете замовити у наших менеджерів з доставкою в будь-яку точку України, де є пункти видачі «Нової Пошти».