папки на кільцях з логотипом

Папки на кільцях

Виготовлення папок на кільцях для документів та рекламних матеріалів

Google Comments - Icon Facebook Comments - Icon

Папки на кільцях - це надійний і зручний спосіб систематизації та зберігання бухгалтерських документів, договорів, рекламних матеріалів, прайс-листів, технічної документації, комерційних пропозицій, портфоліо і навіть зразків різноманітних матеріалів. Завдяки механізму документи легко вкладати і вилучати з папки. Місткі та зручні папки на кільцях надійно захищають матеріали, що в них розміщені, від пошкоджень, тому в таких папках важливі папери будуть зберігатися довго, без ризику бути порваними, пом'ятими або просто загубленими.

Без папок на кільцях не обходиться робота жодного офісу, вони незамінні в роботі всіх відділів і департаментів підприємства. Без папок на кільцях робота юрисів, бухгалтерів, маркетологів ускладнилася б в рази, адже їм би доводилося витрачати набагато більше часу на пошук потрібного документу.

Папки на кільцях використовуються і для навчальних матеріалів. Можливість додавати і робити заміну окремих аркушів в блоці часто стає беззаперечною перевагою папок на кільцях перед традиційним книжковим оформленням навчальних і методичних матеріалів.

Торгові та виробничі підприємства замовляють фірмові папки на кільцях з логотипом для демонстрації та зберігання каталогів і зразків продукції.

Папки на кільцях також широко використовуються для меню в ресторанах і для директорій в готелях. Коли з'являється необхідність внести зміни в меню, додати в нього нові страви, поміняти ціни, то можна не переробляти меню повністю, досить буде передрукувати внутрішній блок меню або навіть окремі його аркуші, що може відчутно заощадити бюджет.

Виготовлення папок на кільцях

Після остаточного затвердження макету і повного узгодження з замовником технічного завдання з виготовлення папок на кільцях ми приступаємо до друку. Залежно від накладу і розміру папки вибір робиться на користь цифрового або офсетного способу друку. Цифровий друк підійде тільки для невеликої кількості папок і має обмеження по формату, тому в основному для виготовлення папок на кільцях з логотипом вдаються до офсетного способу друку. Офсетний друк забезпечує максимально точну передачу кольору і ідеально підходить в тих випадках, коли необхідний друк пантонними фарбами для повної відповідності всім вимогам брендбуку компанії.

Після друку аркуші паперу покриваються спеціальною плівкою, яка згодом буде захищати папку від різноманітних забруднень і вологи. Папку, вкриту плівкою, можна легко протерти вологою серветкою. Вибір плівки залежить від очікуваного замовником ефекту. Фірмова папка на кільцях з глянцевою плівкою виглядає яскравіше, кольори здаються більш насиченими і соковитими. Матова ж плівка приглушує кольори, в результаті папки на кільцях, покриті матовою плівкою, виглядають елегантніше і стриманіше.

Крім папок з традиційними матовою і глянцевою плівками, в нашій друкарні Ви можете замовити папки на кільцях з покриттям структурною плівкою і плівкою «софт тач», яка на дотик схожа на велюрову тканину.

Після покриття віддрукованих аркушів плівкою настає етап каширування їх на палітурний картон. Саме палітурний картон надає папкам на кільцях необхідної жорсткісті. Виготовляючи папки на кільцях дуже важливо використовувати перевірений палітурний картон високої якості, тільки в цьому випадку можна отримати якісні папки, які не буде «вести» і вигинати «дугою», тому ми вже багато років використовуємо картон голландського виробництва Eskaboard. Товщина картону варіюється від 1 до 3 мм і в основному залежить від формату виробу. Найбільш популярним і універсальним палітурним картоном для папок на кільцях вважається картон товщиною 2 мм.

Після того, як закашировані папки повністю висохнуть під спеціальним пресом, їх можна бігувати. Біги - це продавлені в картоні «канавки», що формують корінець. 

Розмір корінця папки на кільцях залежить від відстані між бігами і визначається розміром механізму, підходящого для зберігання запланованого обсягу документів або рекламних матеріалів.

Механізми для кріплення блоку в папці можна розділити на 2 основних види:

- механізми з роз'ємними кільцями;

- арочні механізми з ричажком.

На українському ринку стандартом вважаються нікельовані кільцеві механізми з двома або чотирма кільцями. Кільця мають круглу або D-образну форму. Мінімальний діаметр кілець - 13 мм, максимальний - 65 мм. Поставки кільцевих механізмів ми здійснюємо з Європи самостійно, тому при необхідності можемо запропонувати Вам механізми і більшого діаметру, але через їх непопулярность, на складі у нас механізмів з діаметром понад 65 мм не буває.

Що стосується арочних механізмів, то ми пропонуємо їх в двох розмірах: висотою 50 мм і 75 мм. Конструкція арочних механізмів передбачає наявність спеціального ричажку, за допомогою якого можна закривати і відкривати кільця механізму. Окремо можна замовити спеціальний притиск з кнопкою для додаткової фіксації внутрішнього блоку в папці.

Вибираючи діаметр кільця механізму, необхідно пам'ятати, що для зручності користування матеріалами, аркуші повинні вільно і легко перегоратися. Якщо блоки в папці будуть періодично поповнюватися новими матеріалами, то механізм краще передбачити з запасом, «на виріст».

Встановлюються механізми зазвичай праворуч від корінця, іноді - в самому корінці. Так як розташування механізму трохи впливає на формат готового виробу, краще визначитися з цим питанням заздалегідь.

Для захисту картонних папок від пошкоджень в разі падіння папки Ви можете замовити установку спеціальних металевих куточків. Особливо актуальними металеві куточки стають, якщо мова йде про папки для меню, які часто передаються з рук в руки, і ймовірність падіння та пошкодження кутів папки зростає в рази, в порівнянні з канцелярськими офісними папками. Металеві куточки для папок представлені в трьох кольорах: золотистому, сріблястому і чорному. Кольори дуже універсальні, тому підійдуть практично до будь-якого дизайну папки. Що стосується розміру, то тут є два варіанти: 16 мм і 22 мм. Розмір куточка визначається по довжині сторони куточка. Вибір розміру куточка залежить від формату готової папки. На папки побільше зазвичай встановлюють куточки 22 мм, а на папках поменше акуратніше будуть виглядати куточки 16 мм.

Кутки для папок

Для розміщення в папці на кільцях додаткових матеріалів, таких як рекламні листівки та буклети, прайс-листи, візитки і навіть СD-диски, використовуються кишені з прозорого ПВХ на самоприлепній основі.

Крім класичних папок на кільцях з логотипом ми можемо виготовити папку практично будь-якої конструкції. Папки можуть складатися з трьох, чотирьох, п'яти створок.  Для зручності транспортування можна встановити на папку ручку для переноски. Так звичайна папка перетворюється в папку-портфель або папку-валізку.

Додатково можливо передбачити в папці клапан або хлястик з кнопками або прихованими магнітами для фіксації папки в закритому стані. 

У нашій друкарні ми також виготовляємо папки, які можна використовувати як в якості звичайної папки, так і в якості настільної конструкції для демонстрації тих чи інших матеріалів. Це своєрідна папка-трансформер, вона відмінно підійде для виїзних презентацій, семінарів, конференцій. Папки-презентери також часто замовляють саме такої конструкції.

У папках на кільцях зручно розміщувати каталоги на євроскобах. Це особливо актуально для компаній, продукція яких розділена по товарних групах.

Повний цикл виробництва дозволяє нам зробити папки будь-якої конструкції, а це означає, що в нашій друкарні Ви можете замовити:

- рекламні папки на кільцях;

- папки-реєстратори з логотипом;

- фірмові папки з сегрегаторами;

- брендовані архівні папки;

- канцелярські папки з логотипом;

- папки-презентери на кільцях;

- демонстраційні папки;

- папки-портфелі або папки-валізи з логотипом.

Крім того, для виробництва папок на кільцях ми використовуємо не тільки звичайний, але і дизайнерський папір, а також штучну шкіру. Детальніше ознайомитися з послугою виготовлення папок зі шкірозамінника Ви можете тут:

https://www.gambrinus.com.ua/uk/papky-zi-shkirzaminnika

Друк внутрішнього блоку і свердлення в ньому отворів для подальшого вкладання в папку Ви також можете замовити у нас. Залежно від накладу і інших особливостей замовлення наші менеджери порекомендують Вам офсетний або цифровий друк внутрішніх блоків.

У комплекті з папками на кільцях часто замовляють розділювачі і рубрикатори з пластику або картону з висічкою і без. Розділювачі трохи виступають за межі основного блоку, допомагаючи систематизувати матеріал, що зберігається в папці, за розділами. Використання розділювачів в папках спрощує пошук необхідної інформації і економить багато часу. Розділювачі можна зробити одного або різних кольорів, виділяючи кожен розділ папки своїм кольором.

Дизайн папок на кільцях

Першим і дуже важливим етапом в процесі виготовлення папок на кільцях є розробка їх дизайну. Макет папок розробляється згідно з фірмовим стилем компанії і може містити як мінімум інформації (наприклад, папка з логотипом на білому тлі), так і бути максимально насиченим різною інформацією. Дизайн папки може включати в себе фото, інформацію про компанію, її послуги і товари, корисну довідкову інформацію, контактні дані компанії. Все залежить від побажань замовника і від специфіки подальшого використання папок.

Розробку дизайну папок на кільцях Ви можете сміливо доручити дизайнерам нашої друкарні.

Офіс і виробництво нашої компанії знаходиться в Києві, але замовити виготовлення папок на кільцях з логотипом Ви можете з доставкою в будь-яку точку України, де є пункти видачі «Нової Пошти».