Мобайл - підвісна конструкція інформаційного або рекламного характеру, яка кріпиться до стелі торгового залу або виставкового центру за допомогою спеціальних кріплень. Завдяки своєму розташуванню, мобайл не може залишитися непоміченим, його видно з будь-якого куточку приміщення, в якому він розташований, тому зображення на мобайл майже завжди наноситься з двох сторін.

Мобайли можуть виконувати інформаційну та навігаційну функцію, зонуючи приміщення супермаркетів і виставкових центрів, допомагаючи відвідувачам знайти потрібний відділ або павільйон, а у випадку з великими шопінг моллами - навіть окремий магазин. Перший раз потрапивши в незнайомий супермаркет, ми обов'язково починаємо шукати очима мобайли, розуміючи, що саме вони допоможуть нам швидко зорієнтуватися, знайти потрібні нам товари і заощадити свій час.

Крім інформаційних, великою популярністю користуються рекламні мобайли, вони повідомляють покупцям про акції, знижки, новинки і розпродажі. Так як мобайли не мають жорсткого кріплення, вони мають властивість коливатися і навіть обертатися в повітрі навколо своєї осі. У поєднанні з яскравим і кольоровим дизайном, така рухливість мобайлу привертає до себе увагу максимальної кількості покупців.

Виготовлення мобайлів

У нашій друкарні Ви можете замовити мобайли з щільного крейдованого картону і мобайли, кашировані на палітурний картон 2 мм. Картонні мобайли можуть мати як правильну геометричну, так і будь-яку обрану Вами довільну форму. Мобайли можуть бути одинарними або складатися з декількох секцій, скріплених між собою. За рахунок свого розміру і рухливості, такий мобайл відразу кидається в очі.

Кріплення для мобайлів

Є декілька способів кріплення мобайлів до стелі. Найбільш поширеним способом є кріплення конструкції на леску, нитку або спеціальний гачок. Один кінець протягується через зроблений в мобайлі отвір, а другий кріпиться до тримача, який часто має самоприлепну основу. Крім того, кріплення мобайлу може здійснюватися за допомогою металевої або пластикової планки.

Розробку дизайну мобайлу або доопрацювання вже існуючого макету Ви можете довірити дизайнерам нашої друкарні.

Наше виробництво знаходиться в Києві, але замовити виготовлення мобайлів Ви можете з будь-якої точки України, де є пункти видачі «Нової Пошти».