Друк вітальних листівок

Друк вітальних листівок стає найбільш актуальною послугою напередодні свят, і це зрозуміло. Адже листівка – це чудовий і ні до чого не зобов'язуючий спосіб показати свою прихильність партнерам і клієнтам, подякувати за співпрацю, та й просто нагадати про себе. Ми вже давно звикли до електронних привітань, але листівка, яку можна взяти в руки і навіть прикрасити свій робочий стіл, справляє зовсім інше, особливе враження. Іноді найкрасивіші і найоригінальніші вітальні листівки взагалі опиняються на офісній новорічній ялинці і прикрашають її протягом усіх свят. Листівка може бути як окремим привітанням, так і доповненням до невеликого корпоративного подарунку.

Цифровий та офсетний друк листівок

Якщо Ви вирішили замовити друк вітальних листівок, необхідно в першу чергу визначитися з потрібною Вам кількістю. Великі наклади доцільніше друкувати офсетом, малі - на цифровому обладнанні. Перевагою цифрового друку вітальних листівок є можливість персоніфікації, тобто на кожній листівці можна вказати ім'я одержувача, що важливо, адже завжди приємніше отримувати вітальну листівку, підписану і призначену саме Вам. Друк листівок офсетним способом не має цієї переваги, проте при замовленні великих накладів собівартість однієї листівки в рази нижче, ніж при цифровому друці. У таких випадках персоніфіковані привітання можна надрукувати окремо цифровим способом на кальці і вкласти в листівку, або прикріпити кальку до листівки люверсом або хольнітеном. Калька обов'язково підкреслить смак і стиль Вашої листівки.

Дизайн вітальних листівок з логотипом

Наступним кроком у створенні вітальних листівок, мабуть, є дизайн. Для початку, визначимося з форматом. Найпопулярнішими форматами вітальних листівок є формат А5 і євроформат (210х100 мм). Листівки можуть бути одинарними, або подвійними (зі згином навпіл). Визначившись з розміром і конструкцією, можна переходити до розробки безпосередньо дизайну вітальних листівок. З цим Вам допоможуть досвідчені дизайнери нашої друкарні. Ми уважно вислухаємо Ваші очікування і уявлення про те, як повинні виглядати листівки Вашої компанії, внесемо свої пропозиції і разом розробимо дизайн листівки, яку Ви з радістю будете дарувати Вашим клієнтам і діловим партнерам.

Вітальні листівки з ламінацією

Визначившись з дизайном і друком вітальних листівок, можна переходити до вибору способу їх післядрукарської обробки. Можна вкрити листівки захисною плівкою, яка несе ще й декоративну функцію. У нашій друкарні Ви можете замовити ламінацію листівок глянцевою, матовою, структурною та велюровою плівками (на дотик листівка буде нагадувати велюр). Кожна з цих плівок надасть листівкам свій, особливий шарм. Крім того, у нас Ви можете замовити листівки з вибірковим УФ-лаком. За допомогою вибіркового УФ-лаку можна, наприклад, надати блиск окремим елементам листівки.

Вітальні листівки з тисненням

Додаткової яскравості і святковості Вашим вітальним листівкам додасть тиснення фольгою. Фольгу для тиснення вітальних листівок зазвичай використовують золотавого або сріблястого кольору, але при необхідності в нашій друкарні Ви можете замовити тиснення фольгою будь-якого кольору. Відтіснити фольгою можна як все зображення на вітальній листівці, так і окремі його елементи. Наприклад, кулі на новорічній ялинці. У разі, якщо Ви хочете замовити вітальні листівки в більш стриманому стилі, зверніть увагу на сліпе і конгревне тиснення листівок. Ці технології полягає у вдавленні або піднятті всього зображення на листівці або окремих його елементів без використання фольги. Технології тиснення фольгою і конгревного тиснення при виготовленні вітальних листівок можна комбінувати. Застосовувати технологію тиснення ми рекомендуємо при замовленні вітальних листівок середнім або великим накладом, так як для цього необхідно замовляти індивідуальне магнієве кліше, що при малих накладах буде несприятливо впливати на собівартість однієї листівки.

Вітальні листівки з фігурним висіканням

Цікавим рішенням для додання оригінальності вітальним листівкам може стати технологія фігурного висікання. Завдяки цій технології можливо виробництво листівок будь-якої форми, так само як і висікання будь-якого контуру всередині листівки. Для виготовлення листівок з висіканням необхідньо замовляти спеціальний штамп. Тому висікання ми зазвичай рекомендуємо у разі друку листівок середніми і великими накладами.

Вітальні листівки з дизайнерських картонів

Класичними матеріалами для друку вітальних листівок є крейдований папір щільністю 300-350 г / кв.м. і картони одностороннього та двостороннього крейдування. Але якщо Ви остаточно вирішили зробити по-справжньому оригінальну листівку, ми хотіли б звернути Вашу увагу на друк листівок на дизайнерському картоні. Дизайнерські картони мають багату кольорову гаму, бувають навіть перламутровими і з вкрапленнями металізованих частинок. З каталогом дизайнерських картонів Ви можете ознайомитися в офісі нашої друкарні в Києві. Для друку листівок варто вибирати картони світлих пастельних віддінків, якщо Ви зупините свій вибір на листівках з тисненням фольгою, то тут можна вибирати будь-який вподобаний Вам колір дизайнерського картону, від світлого до найтемнішого. Окрім листівок на дизайнерському картоні, в нашій друкарні Ви можете замовити вітальні листівки на крафті. Крафт картон виготовляється з вторинної сировини, тому багато хто називає вітальні листівки на крафті «еко листівками».

Всі вищезазначені технології післядрукарської обробки листівок можна комбінувати для досягнення бажаного результату.

Якщо Ви не плануєте дарувати листівки своїм партнерам і клієнтам особисто, а будете відправляти їх поштою, то в нашій друкарні Ви можете замовити друк конвертів з логотипом Вашої компанії.