Некхенгери можна зустріти на полицях будь-якого магазину чи супермаркету. Некхенгер (дослівно в перекладі з англійської «neck» - шия і «hang» - висіти) - це вид рекламної продукції, який кріпиться на горлечко ємності, що містить той чи інший продукт, найчастіше на пляшки з алкогольними та безалкогольними напоями. Проте друк некхенгерів замовляють далеко не тільки виробники напоїв. Цей вид рекламної продукції часто можна помітити на пляшках з шампунями, кремами і іншими косметичними засобами, навіть в магазинах будматеріалів некхенгер - не рідкість. 

Популярність некхенгерів серед виробників найрізноманітнішої продукції цілком зрозуміла, адже це недорогий і дуже дієвий спосіб донести покупцеві додаткову інформацію про продукт, звернути на нього увагу, виділивши з поміж безліч інших продуктів конкурентів.

Види некхенгерів 

У нашій друкарні Ви можете замовити некхенери будь-яких форм, розмірів і конфігурацій. Ми допоможемо втілити в життя будь-який задум Ваших маркетологів. Але для початку давайте розберемося з традиційними варіантами некхенгерів. Умовно некхенгери можна поділити на три види: 

- одинарні некхенгери представляють собоюодин аркуш картону або паперу. Матеріалом для таких виробів може служити як крейдований папір щільністю від 90 г / кв.м, так і картони. Друк одинарних некхенгерів здійснюється з однієї або з двох сторін, в залежності від того, яку саме і скільки інформації планується розмістити на некхенгері;

- багатосторінкові некхенгери представляють собою невелику книжку або буклет. По суті, це повноцінний багатосторінковий виріб маленького формату, який кріпиться на горлечко упаковки продукту. Перевага даного виду некхенгерів полягає в тому, що на ньому можна розмістити значно більше інформації, ніж на одинарних некхенгерах. Наприклад, багатосторінковий некхергер, що кріпиться на пляшку вина одного сорту, може містити інформацію про інші сорти вин даного бренду;

- кол'єретка - вид некхенгерів, який одягається на шийку пляшки, ніби огинаючи її по колу, має форму трикутника або куба. Перевага некхенгерів цього виду полягає в тому, що інформацію, надруковану на некхенгерах видно з усіх боків. 

Кріплення некхенгерів до пляшки 

Є кілька варіантів кріплення некхенгерів на горлечко пляшки або будь-якої іншого ємності. Перший - це висікання в некхенгері отвору, через який некхенегер одягається на горлечко пляшки. Другий варіант - це одягання некхенгера на пляшку за допомогою нитки, шнура або спеціального пластикого кріплення, яке протягується через невеликий отвір д.3-4 мм, попередньо зроблений в некхенгері. 

Дизайн некхенгерів 

Дизайн некхенгерів може бути виконаний в тому ж стилі, що і етикетки на пляшці, а може контрастувати з ним, привертаючи до себе увагу і повідомляючи покупцям про актуальні акції та пропозиції. Разом з дизайнерами нашої друкарні Ви зможете розробити дизайн некхенгерів, що на 100% буде підходити саме для Вашої продукції. 

Крім традиційних некхенгерів, ми виготовляємо некхенгери з дизайнерських паперів та картонів, з вибірковим лаком, з тисненням фольгою, з конгревним або сліпим тисненням. 

У нас Ви можете замовити будь-яку кількість некхенгерів. Друк некхенгерів в невеликій кількості здійснюється на цифровому обладнанні, середні і великі наклади некхенгерів доцільніше друкувати на офсетних друкарських машинах.