Шелфтокер вважається одним з найпопулярніших представників сімейства POS-матеріалів, який кріпиться до полиць безпосередньо в місцях продажу товарів. З огляду на те, що значна частина рішень про покупку того, чи іншого товару, приймається безпосередньо в точках продажу, переоцінити роль шелфтокера в просуванні продукту складно. У перекладі з англійської це слово означає «полиця, що розмовляє» (shelf - полиця, talk - говорити). Іншими словами, прикріпивши шелфтокер до полиці магазину або супермаркету, ми начебто наділяємо її здатністю розмовляти з покупцями.

Те, про що поличка розповість Вашим потенційним покупцям і чи зможе переконати їх здійснити покупку, залежить від того, яку інформацію Ви розмістите на шелфтокері. Зазвичай на шелфтокерах розміщують інформацію про актуальні акції та знижки, а також про новинки продуктових лінійок. Але не завжди шелфтокер несе інформативну функцію. Часто це просто ефективний спосіб виділити певну групу товарів на нескінченних полицях супермаркетів. В цьому випадку, шелфтокер буде містити логотип компанії без будь-якої додаткової інформації. Головна функція шелфтокера - привернути увагу покупців до групи товарів тієї чи іншої торгівельної марки. 

Друк та виготовлення шелфтокерів

Шелфтокер представляє собою картонний прямокутник з надрукованим на ньому зображенням, пробігований і зігнутий навпіл. Завдяки цьому згину шелфтокер і кріпиться до полиці, найчастіше за допомогою двостороннього скотчу або спеціальних кріплень. Друк шелфтокерів, як правило, здійснюється з одного боку на картоні або папері високої щільності. У разі вертикального розміщення шелфтокеру, актуальним стає друк з двох сторін, це забезпечить інформації на шелфтокері максимальний огляд.

Картонні шелфтокери з висічкою

Крім стандартних прямокутних шелфтокерів в нашій друкарні Ви можете замовити картонні шелфтокери з фігурною висічкою. Так як для висікання шелфтокерів необхідно виготовляти спеціальну штанцформу, ми рекомендуємо зупиняти на цій технології свій вибір в разі друку середніх і великих накладів шелфтокерів.

Шелфтокери з дизайнерського картону

Для елітної продукції ми можемо запропонувати виробництво шелфтокерів з дизайнерського картону. Дизайнерський картон має широку палітру кольорів, має цікаві текстури і обов'язково підкреслить високий клас Вашої продукції. З каталогом дизайнерських картонів Ви можете ознайомитися в офісі нашої друкарні в Києві. Тиснення шелфтокерів фольгою, сліпе або конгревне тиснення також є чудовими варіантами для того, щоб вигідно підкреслити статус Вашої продукції і торгової марки.

Дизайн шелфтокерів

Дизайн, як і друк шелфтокерів, Ви можете замовити в нашій друкарні. Досвідчені дизайнери із задоволенням допоможуть Вам розробити макет шелфтокера, який стане відмінним помічником в реалізації Вашої продукції і буде активно продавати її навіть тоді, коли промоутерів і Ваших представників поблизу не буде. Дизайн шелфтокеру зазвичай розробляється відповідно до загального стилю торгової марки або певної товарної лінійки.