Друк буклетів - ефективний і в той же час бюджетний спосіб донести досить великий, у порівнянні з листівкою, обсяг інформації до потрібної аудиторії. Залежно від смислового навантаження, буклети можуть бути інформаційними, освітніми, соціальними, рекламними. У формі буклету можна зробити невелику презентацію фірми, організації або соціального проекту. Буклети допоможуть розповісти споживачам про товари і послуги компанії, анонсувати проведення заходу, ознайомити з умовами акції і надати знижку. Буклет навіть може виконувати функції меню або невеликого каталогу.

Так як буклети є чудовим роздатковим матеріалом, то друк буклетів стає особливо актуальною послугою перед проведенням профільних виставок і презентацій. Буклети можна вручати особисто в руки існуючим та потенційним клієнтам, розміщувати в спеціальних буклетницях (диспенсерах) на ресепшен бізнес-центрів і готелів, в офісах і магазинах, відправляти поштою, вкладати в пакет з покупкою в точках продажів і т.д.

Друк буклетів

Вибір технології друку буклетів залежить в основному від накладу і бажаних термінів виробництва. Друк буклетів в невеликій кількості вигідніше здійснювати на цифровому обладнанні, офсетний друк більше підійде для середніх і великих накладів. Для офсетного друку буклетів необхідно більше часу, ніж для цифрового, тому в разі необхідності надрукувати буклети «на вчора», цифровий друк - оптимальне рішення.

Стандартні формати буклетів в готовому вигляді: А4, А5, А6 і євро. Друк євробуклетів - дуже затребувана послуга в поліграфії. Незважаючи на свою компактність, вони дозволяють розмістити досить великий обсяг інформації, не займають багато місця на рекламних стендах і легко вміщаються в самий звичайний конверт для подальшого відправлення.

Основною відмінністю буклету від брошури є відсутність скріплюючих елементів, а саме скоб, пружини, кілець і т.д. Сторінки буклету умовно відокремлюються одна від одної згинами.

Буклети можуть мати від одного до чотирьох згинів, в залежності від запланованої кількості смуг (сторінок), але найпопулярнішими все ж є буклети з одним і двома згинами.

Що стосується щільності паперу, то, як правило, друк буклетів здійснюється на крейдованому папері щільністю від 130 до 200 г / м ². Щоб захистити поверхню буклетів від впливу навколишнього середовища (волога, подряпини) і продовжити термін їх експлуатації, можна покрити буклети матовою або глянцевою захисною плівкою. Глянцева плівка робить кольори яскравішими, матова - приглушує. Це потрібно враховувати при виборі плівки, щоб досягти бажаного ефекту.

Для додання буклету «статусності», що особливо актуально для компаній, що працюють в люкс сегменті ринку, ми можемо запропонувати послугу тиснення буклетів фольгою різних кольорів і покриття вибірковим лаком. Цікавого результату можна також досягнути за допомогою технології фігурної висічки.

Дизайн буклетів

Вдалий дизайн - важлива умова для отримання максимального результату від друку буклетів. Якщо в макеті буклету присутні фотографії, обов'язково подбайте про їх достатню роздільну здатність. Фотографії низької якості здатні зіпсувати враження навіть від дуже інформативного та надрукованого на дуже якісному папері буклету. Структура буклету повинна бути зрозумілою, шрифти - читабельними, загальний стиль буклету - відповідати сфері діяльності Вашої компанії і її фірмовому стилю. При створенні дизайну буклету, як і будь-який інший поліграфічної продукції, дуже важливо розуміти, який посил Ви хочете донести через свій буклет до своєї цільової аудиторії.

На буклетах, розрахованих на молодь, можна розмістити QR-код для швидкого доступу до сайту компанії.

Наші дизайнери внесуть всі необхідні правки в уже готові макети для друку буклетів або розроблять дизайн буклетів «з нуля».

Замовити друк буклетів, ліфлетів, євробуклетів Ви можете у наших менеджерів з доставкою в будь-яку точку України, де є пункти видачі «Нової Пошти».