Бірки та їх призначення

Бірка – один з найменш затратних способів донести до покупця необхідну для здійснення покупки інформацію. Чи кріпити бірку або ярлик на одяг, сумку або будь-який інший виріб легкої промисловості, призначений для продажу? Так питання вже давно навіть не стоїть. Замовлення бірок –  необхідність. А інакше як потенційний покупець ознайомиться з такою необхідною для нього інформацією як склад, країна виробництва, правила експлуатації та догляду за тією чи іншою річчю. 

Друк бірок. Вибір способу друку бірок

Найбільш традиційним способом виготовлення бірок прийнято вважати офсетний друк на картоні. Для друку бірок зазвичай обирають картон щільністю в середньому 250 г/ м² двостороннього або одностороннього крейдування або крейдований папір 350 г/ м². Друк бірок може бути як чорно-білим, так і повнокольоровим, з однієї або з двох сторін. Все залежить від того, яку та скільки інформації ви плануєте розмістити на бірці. Варто враховувати, що на виготовлення картонних бірок офcетним способом витрачається від 3-х робочих днів. 

Іноді, коли наклад не є великим, а терміни виробництва обмежені, оптимальним способом виробництва бірок для одягу може стати цифровий друк. Друк бірок в такому випадку здійснюється на крейдованому папері щільністю 300 г/м². Бірка в результаті буде меншої щільності, але таке замовлення можна виконати в більш короткі терміни та за більш привабливою ціною, в порівнянні з офсетним друком. Для того, щоб максимально захистити бірки від впливу навколишнього середовища та покращити їх зовнішній вигляд, можна вкрити їх матовою або глянцевою плівкою, з однієї або з обох сторін. 

Виробництво бірок з використанням дизайнерських картонів

У виробництві бірок та ярликів часто використовують дизайнерські папери та картони. Інформацію у такому випадку наносять на бірки шляхом тиснення фольгою або трафаретним чи цифровим способом. Бірки на дизайнерському картоні можуть легко підкреслити унікальність та клас Вашої продукції. 

Друк бірок з додатковими опціями

Окрім обов’язкових атрибутів навісної картонної бірки, таких як отвір для продівання лески або шнура, існують також багато додаткових опцій для їх післядрукарської обробки, а саме:

-      фігурна вирубка бірок різноманітних форм;

-      тиснення золотою та сріблястою фольгою, сліпе тиснення, конгрев;

-      скруглення кутів;

-      встановлення металевого люверсу;

-      використання кальки та прозорого пластику в якості додаткового аркушу бірки чи ярлику.