Наклейки виконують безліч корисних функцій і є необхідним видом друкованої продукції для підприємств харчової промисловості, виробників косметики, побутової хімії та інших товарів широкого вжитку.

Інформаційна функція наклейок є, мабуть, основною. Наклейки використовуються для маркування товарів, на них вказується склад продукції, кінцевий термін реалізації, штрих код, QR-код і багато іншої корисної для споживача інформації. Такі наклейки ще називають етикетками. Наклейки чудово справляються з маркуванням зразків в каталогах тканин, шпалер і будівельних матеріалів.

Наклейки також відмінно виконують рекламну функцію. Наклейки наклеюють на акційний товар, вказуючи спеціальну ціну, відсоток знижки або інші умови акції. Наприклад, якщо, купуючи дві одиниці товару, покупець отримує третю одиницю даного товару в подарунок, то цю інформацію можна відобразити на наклейці. Наклейки обов'язково привернуть увагу до новинок в асортименті бренду, допоможуть швидше ознайомити з ними споживача, зацікавити його і заохочити до покупки.

Захисну функцію виконують наклейки, які оберігають упаковку товару від відкривання до моменту покупки або, наприклад, від несанкціонованого доступу до вмісту конверта.

Наклейки можуть бути і розважальними. В основному, мова йде про дитячі наклейки і книги з наклейками. Наклейки також використовуються в навчальному процесі в якості заохочення для малюків.

Інтер'єрні наклейки використовуються для оформлення вітрин, магазинів, шоу-румів, офісів, будинків і квартир.  Наклейки для підлоги зі спеціальною захисною плівкою допоможуть Вашим клієнтам знайти дорогу до Вашого офісу або магазину. На Новий Рік популярною послугою стає друк наклейок в формі сніжинок для вікон.

Наклейки на конверти полегшують ведення ділової кореспонденції, їх можна класти в конверт, якщо Ваш лист має передбачає відповідь. Це позбавить Ваших партнерів від необхідності підписувати конверт вручну.

Наклейки можна наклеїти практично на будь-яку поверхню: на скло, пластик, картон, папір, целофан, тому їх використання поширюється на всі сфери нашого життя.

Друк наклейок

Друк наклейок здійснюється на самоприлепних матеріалах. Це може бути плівка або папір. Такі матеріали складаються з двох шарів: робочий шар з клейовим складом і захисних шар, який запобігає передчасному і небажаному приклеюванню наклейок до тієї чи іншої поверхні, або один до одного.

Друк наклейок здійснюється офсетним або цифровим способом, в залежності від необхідної кількості наклейок. Невеликі наклади доцільніше друкувати на цифровому обладнанні, а середні і великі - на офсетному. У багатьох випадках після друку є сенс покривати наклейки матовою або глянцевою захисною плівкою. Це поліпшить зовнішній вигляд наклейок і максимально захистить їх від впливу навколишнього середовища.

Для товарів люкс сегменту ми пропонуємо друк наклейок з тисненням золотавою або сріблястою фольгою.

Вибір форми наклейок необмежений: квадратні, круглі, овальні, фігурні наклейки. Все залежить тільки від Вашої фантазії. Готові наклейки відвантажуються замовнику у вигляді окремих виробів або в аркушах зі спеціальними надсічками. У нашій друкарні Ви можете замовити розробку дизайну і друк наклейок різних форм і розмірів:

 - наклейки на картонні коробки;

 - наклейки на пляшки;

 - наклейки на упаковку продуктів харчування, косметики, побутової хімії;

 - наклейки для дітей;

 - наклейки на конверти і т.д.

Ми здійснюємо друк наклейок, етикеток, стікерів з наступною доставкою в будь-яку точку України, де є пункти видачі «Нової Пошти».