Вручення дипломів - традиційний завершальний етап не тільки навчання в школах, коледжах і університетах. Диплом вручається по закінченню курсів, тренінгів, семінарів. Результати спортивних змагань, виставок, різних конкурсів також відзначаються врученням дипломів. Диплом - це свідоцтво про отримані знання і уміння людини, помічник в отриманні бажаної роботи і просто привід для гордості.

Якщо Ви організовуєте дитяче свято з конкурсами в школі чи дитячому садку, обов'язково подбайте про замовлення дитячих дипломів з яскравим дизайном і улюбленими дитячими персонажами. Вручення таких дипломів порадує діток і стане мотивувати їх до подальшої участі в таких заходах.

Дипломи зазвичай дбайливо зберігають все життя, тому вимоги до їх якості повинні бути відповідними.

Друк дипломів

Друк дипломів здійснюється на щільному крейдованому папері 300 - 350 г / м² офсетним або цифровим способом. Вибір способу друку дипломів багато в чому залежить від накладу. Якщо наклад не великий, то швидше і дешевше буде зробити його на цифровому обладнанні, якщо мова йде про середні і великі наклади, то доцільно розглянути варіант офсетного друку дипломів.

Дипломи в більшості випадків є персоніфікованими. Ви можете вписати імена вручну, віддрукувати їх на своєму принтері, якщо Ваш принтер друкує на папері високої щільності, але найпростіше доручити це завдання дизайнерам нашої друкарні. Вам просто потрібно надати нам список імен та прізвищ, а на виході Ви отримаєте готові до вручення персоніфіковані дипломи.

У нашій друкарні Ви можете замовити дипломи і на дизайнерському картоні. Широка палітра кольорів і різноманітність текстур дизайнерських картонів дозволяють втілити в життя практично будь-який  дизайнерський задум. Цікавим рішенням може стати виготовлення дипломів з двох дизайнерських картонів контрастних кольорів, склеєних між собою. З каталогами дизайнерських картонів Ви можете ознайомитися в офісі нашої друкарні.

Виготовлення дипломів передбачає ряд додаткових опцій: тиснення фольгою, «сліпе» тиснення, конгрев, вибірковий лак, покриття дипломів захисної матовою або глянцевою плівкою. Наші менеджери із задоволенням розкажуть Вам про всі ці опції та допоможуть визначитися, яку з них варто обрати для досягнення необхідного Вам ефекту.

Виготовлення дипломів у твердій обкладинці

Окрім паперових дипломів, ми виготовляємо дипломи в твердій обкладинці. Для виробництва обкладинок для дипломів використовується цілий ряд палітурних матеріалів: бумвініл, баладек, балакрон, еко шкіра, тканина на паперовій основі. Всі ці матеріали мають багату кольорову палітру. Вибрати потрібний Вам матеріал Ви можете в каталогах у нашому в офісі.

Обкладинки для дипломів (або як їх ще називають «корочки» для дипломів) мають в своїй основі палітурний картон товщиною 2 мм, обтягнутий одним з перерахованих вище матеріалів. Картон надає обкладинці диплому жорсткість. Між картоном і палітурним матеріалом можна передбачити прошарок поролону, тоді папка буде м'якою на дотик.

Зображення на обкладинки дипломів наноситься за допомогою технології тиснення. Це може бути тиснення фольгою різних кольорів (найчастіше золотавого і сріблястого) або «сліпе» тиснення без використання фольги, коли зображення наче втиснуте в поверхню папки. Внутрішню частину диплому виклеюють папером. Папір може бути білим або з друком. У твердих обкладинках для дипломів часто передбачають стрічку для фіксації самого диплому.

Якщо у Вас немає готового макету диплому, або Ваш макет потребує доопрацювання, Вам допоможуть наші дизайнери. Друк дипломів Ви можете замовити в нашій друкарні з доставкою в будь-яку точку України, де є пункти видачі «Нової Пошти» або забрати їх у нас в офісі самостійно.