друк сертифікатів

Друк сертифікатів для освітніх організацій, торгових мереж, салонів краси - одна з послуг, яку надає наша друкарня. Залежно від свого призначення, сертифікати можна розділити на декілька видів.

Освітні сертифікати підтверджують успішне проходження курсу навчання, участь в семінарах і тренінгах. Видача сертифікатів - логічне завершення багатьох навчальних програм. Освітні сертифікати зазвичай містять наступну інформацію: ПІБ одержувача, назву курсу або тренінгу, дата отримання сертифіката, назва організації, що видала сертифікат тощо. Ви можете замовити друк сертифікатів з порожніми графами для подальшого їх заповнення, а можете надати нам файл з даними для персоніфікації і ми відвантажимо Вам вже готові до видачі сертифікати.

Подарункові сертифікати - відмінна альтернатива традиційним подарункам. Часто дуже складно вгадати смаки одержувача подарунка, а гроші дарувати не завжди доречно. Тому популярність подарункових сертифікатів не перестає набирати обертів. Подарункові сертифікати дають право на покупку товарів або отримання послуг на певну суму. Якщо говорити про подарункові сертифікати на послуги, то часто там вказують не суму, а саме назву послуги або ряду послуг, на які має право пред'явник сертифіката. Подарункові сертифікати рідше бувають іменними, тому ми рекомендуємо нумерувати їх.Це допоможе контролювати як процес продажу або видачі сертифікатів, так і їх використання власниками. Друк подарункових сертифікатів - актуальна послуга, здатна допомогти Вам покращити продажі, підвищити лояльність існуючих клієнтів і отримати нових. Приходячи до Вас вперше з подарунковими сертифікатами, клієнти будуть ставати постійнимиJ.

Сертифікати якості, сертифікати відповідності та сертифікати безпеки - важливі документи, друк яких Ви також можете замовити в нашій друкарні.

Друк сертифікатів

Формат сертифікатів може бути абсолютно різним, від формату візитки або єврофлаєру для подарункових сертифікатів, до формату А4 і А3 для освітніх. Друкуються сертифікати офсетним або цифровим способом, в залежності від накладу. Чим менший наклад, тим доцільніше друкувати його на цифровому обладнанні. Виготовлення сертифікатів передбачає використання паперу і картону високої щільності, за винятком випадків, коли сертифікати вручаються вже в рамках. Тоді можна вибирати менш щільний папір. Щоб сертифікати довше зберігали акуратний вигляд, ми рекомендуємо покрити їх матовою або глянцевою захисною плівкою.

Якщо перед Вами стоїть завдання виготовити ексклюзивні сертифікати, зверніть увагу на сертифікати з дизайнерського паперу з тисненням фольгою, «сліпим» тисненням або конгревом. Палітра кольорів і структур дизайнерського паперу дозволить втілити в життя будь-який дизайнерський задум.

Розробку дизайну сертифікату «з нуля» або доопрацювання вже існуючого макету Ви можете доручити нашим дизайнерам. Замовити друк сертифікатів Ви можете з будь-якої точки України, де є пункти видачі «Нової Пошти».