Самокопіюючі бланки та їх основне призначення

Замовити самокопіюючі бланки – прекрасний спосіб зекономити один з найважливіших ресурсів Вашої компанії – час співробітників. Замість нескінченного заповнення граф одними й тими ж даними по три рази, у Ваших співробітників зявиться час для більш важливих та результативних справ. 

Самокопіюючі бланки. Як це працює?

Самокопіюючі бланки містять два і більше аркушів. На зворотній стороні першого аркушу, його ще називають «верхнім» або «передаючим», нанесено спеціальний пласт мікрокапсул з фарбою. Ці мікрокапсули при натисканні на них стержнем ручки або олівця лопаються. Таким чином напис переноситься на другий аркуш. Якщо в комплекті самокопіюючого бланку 2 аркуші, то нижній аркуш називають «приймаючим». Лицьова сторона «приймаючого» аркушу вкрита каоліном, що сприяє закріпленню фарби на аркуші. Якщо в комплекті самокопіюючих бланків 3 і більше аркушів, то між «передаючим» та «приймаючим» аркушами розташовані так звані «передаючо-приймаючі» аркуші. Їх може бути скільки завгодно, але чим більше аркушів, тим гірше буде видно напис на останніх аркушах самокопіюючого бланку. Для зручності використання друк самокопіюючих бланків здійснюється на папері різних кольорів. Замовити виготовлення самокопіюючих бланків можна з нумерацією та без, з обкладинкою та без неї.

Сфери застосування самокопіюючих бланків

Друк бланків замовлення, страхових полісів, транспортних накладних, квитанцій та різноманітніх формулярів вже важко собі уявити без використання самокопіру. Транспортні, туристичні, страхові компанії, кафе та ресторани, тисячі підприємств сфери торгівлі та послуг кожного дня використовують самокопіюючі бланки. А все тому що вони знають, що бережливе ставлення до часу співробітників і продуктивне його використання – запорука успіху всієї компанії. Не марнуйте час дарма! Замовляйте друк самокопіюючих бланків вже сьогодніJ