Папки зі шкірзамінника

Папки зі шкірзамінника

Виготовлення папок зі шкірзамінника, баладеку, балакрону

Google Comments - Icon Facebook Comments - Icon

Будучи набагато більш стійкими до вологості, подряпин і потертостей, папки зі шкірозамінника довговічніші за своїх паперових і картонних аналогів і тому є відмінним варіантом оформлення меню для ресторанів і кафе, директорій для готелів, ювілейних, вітальних папок і папок «До підпису».

Папка зі шкірзамінника з кутиками
Папка зі шкірзамінника з логотипом
Папки зі штучної шкіри з прошивкою

Виготовлення папок зі шкірзамінника

Нанесення зображення на папку зі шкірозамінника відбувається за допомогою технології гарячого тиснення з використанням фольги або без неї. Найбільш популярними є золотистий і сріблястий кольори фольги, але при бажанні Ви можете вибрати фольгу червоного, зеленого, чорного або будь-якого іншого кольору. Іноді на одній папці використовують відразу декілька кольорів фольги, комбінуючи їх для досягнення задуманого дизайнерами ефекту. Гаряче тиснення без використання фольги також дуже ефектно виглядає на папках зі шкірозамінника. Таке тиснення називають «сліпим».

Папка зі шкірзамінника з застібкою

Зображення на папки зі штучної шкіри наноситься ще і з допомогою трафаретного друку в один або кілька кольорів.

Для фіксації папки в закритому вигляді можна замовити спеціальний хлястик з прихованим магнітом або кнопкою. Ще однією додатковою деталлю в конструкції папки зі шкірзамінника може бути вшита з внутрішньої сторони папки кишеня. Така кишеня є актуальною при виготовленні папок для рахунку зі шкірзамінника.

Замовити папки зі шкірзамінника Ви можете будь-якого потрібного Вам формату. Найбільш популярними є ф. А4, ф. А5 і євро (рахівниці зі шкірзамінника).

Завдяки своїй практичності і стійкості до вологи, папки зі шкірзамінника часто замовляють для своїх меню ресторани, кафе і бари. Зазвичай в комплекті з папками для меню замовляють і папки для рахунку зі шкірозамінника в тому ж стилі, що і папка для меню.

Папка-планшет зі штучної шкіри

Однією з можливих конфігурацій папок зі шкірозамінника є папка-планшет. Такий формат папки дуже зручний для виступів, конференцій, різноманітних семінарів.

Високоякісний матеріал, який ми використовуємо для виготовлення папок зі штучної шкіри, виготовляється в Італії і призначений спеціально для палітурних робіт. Шкірзамінник, з якого ми виробляємо папки, представлений в дуже широкій гамі кольорів. Поверхня шкірзамінника може бути матовою, глянцевою і навіть імітувати структуру натуральної шкіри. З каталогами зразків шкірзамінника для папок і зі зразками вже готових папок Ви можете ознайомитися у нас в офісі.

При виробництві папок зі шкірзамінника часто передбачають додатковий прошарок поролону між шкірзамінником і палітурним картоном. Завдяки поролону папка стає більш об'ємною і пухкою візуально, а на дотик - м'якою.

По периметру папки зі шкірзамінника майже завжди прострочуються. Це надає папці більш завершеного вигляду.

Що стосується конструкції папки зі шкірзамінника, то вона в основному визначається способом кріплення внутрішнього блоку в папці. Внутрішній блок до папки може кріпитися за допомогою кільцевого механізму або спеціальних палітурних болтів. У свою чергу, кріплення на болтах може бути скрізним, тоді болти буде видно коли папка закрита, або внутрішнім, тоді болти видно тільки у відкритій папці.

Папка меню зі шкірзамінника
Папка для меню зі штучної шкіри

Для папок зі шкірзамінника, конструкція яких передбачає кріплення болтами всередині папки, можна додатково передбачити одинарні або подвійні притискні планки.

У нашій друкарні Ви також можете замовити обкладинки зі шкірзамінника для книг і журналів. Така обкладинка представляє собою аркуш шкірзамінника з загорнутими з боків і прошитими з чотирьох сторін «вушками».

У нашій друкарні Ви можете замовити:

- папки для меню з шкірзамінника;

- папки для рахунку зі шкірзамінника;

- папки для директорій зі шкірзамінника;

- папки зі шкірзамінника з логотипом компанії;

- папки «На підпис» зі шкірзамінника;

- ювілейні та вітальні папки зі шкірзамінника.

Для виготовлення більш бюджетних папок ми пропонуємо палітурні матеріали на паперовій основі голландського виробництва. Однією з найвідоміших серій виробника цього матеріалу є ВALACRON (Балакрон), яка включає такі популярні матеріали, як ARIANE (Аріана), BALADEK (Баладек), ARIZONA (Арізона) та інші.

Разом з папками зі штучної шкіри Ви можете замовити друк внутрішніх блоків офсетним і цифровим способом. Офсетний друк більше підійде для середніх і великих накладів, а цифровий - для невеликої кількості внутрішніх блоків.

Якщо у Вас немає готового макету, то наші дизайнери розроблять для Вас дизайн папок зі шкірозамінника і внутрішніх блоків для них «з нуля» або допрацюють вже існуючі макети.

Виготовлення папок зі шкірозамінника з логотипом Ви можете замовити у наших менеджерів з доставкою в будь-яку точку України, де є пункти видачі «Нової Пошти».