Отримана грамота свідчить про досягнення людини в науці, спорті, бізнесі. Грамоти часто вручають у навчальних закладах, на спортивних змаганнях і корпоративних заходах в якості морального заохочення колективу або окремих його представників. При правильному підході грамоти можуть стати потужним мотиваційним інструментом. На відміну від дипломів, грамоти не можуть свідчити про здобуту освіту, підтверджувати рівень кваліфікації або давати право на ведення тієї чи іншої діяльності. Проте, грамоти напротязі довгих років зберігають спогади про успіхи і досягнення людини в різних сферах її діяльності.

Друк грамот

Вибір між офсетним і цифровим друком грамот залежить в основному від необхідної їх кількості і від терміновості замовлення. Невеликий наклад грамот вигідніше і швидше надрукувати на цифровому обладнанні. Друк грамот офсетним способом варто вибирати тоді, коли необхідно надрукувати досить великий наклад.

У нашій друкарні Ви можете замовити друк грамот з персоніфікацією. Це означає, що Вам не доведеться підписувати грамоти вручну або друковувати П.І.Б. одержувачів грамот на своєму офісному принтері, який зазвичай не пристосований для друку на щільному папері. Все що Вам потрібно зробити - це надати нам екселевскій файл з потрібними іменами і прізвищами. В результаті Ви отримаєте персоніфіковані, готові до вручення грамоти.

Найпопулярнішим форматом для друку грамот є ф. А4 (210х297 мм). Звичайно, ми можемо виготовити грамоти й інших форматів, наприклад, ф.А5 або ф.А3, але практика показує, що грамоти ф. А4 - оптимальний вибір. Для такої грамоти легко підібрати рамку або папку для зберігання. Якщо Ви плануєте вручати грамоти в спеціальних папках для грамот, то їх Ви теж можете замовити в нашій друкарні.

Стандартним для друку грамот є щільний крейдований папір 300-350 г / м². Такий папір вкритий крейдованим шаром, який перешкоджає «провалюванню» фарби в папір, що забезпечує максимально точну передачу кольоріві їх яскравість.

Окрім крейдованого, часто для виготовлення грамот використовують дизайнерський папір та картон. Грамоти з дизайнерського паперу обійдуться дорожче звичних нам грамот, надрукованих на крейдованому папері, але будуть виглядати незвично і «дорого». Широка палітра кольорів і текстур дизайнерського паперу дозволяє втілити в життя будь-яку дизайнерську задумку. З каталогами дизайнерського паперу Ви можете ознайомитися в офісі нашої друкарні.

Для надання урочистого вигляду грамотам використовують технологію тиснення фольгою. Для цього ті графічні та текстові елементи, до яких хочеться привернути увагу, наносять на грамоти за допомогою золотавої або сріблястої фольги. Для тиснення грамот можна вибрати фольгу будь-якого іншого кольору, але в більшості випадків перевага все ж надається золотавій і сріблястій фользі.

Дизайн грамот

Грамоти мають велике значення для людини, дбайливо зберігаються все життя і періодично з гордістю демонструються сім'ї і друзям. Саме тому до розробки дизайну грамот необхідно підійти з усією відповідальністю. Розробляючи дизайн грамот потрібно враховувати фірмовий стиль і сферу діяльності компанії або організації, від імені якої будуть видаватися грамоти. Обов'язково потрібно звернути увагу на читабельність і розбірливість шрифтів.

Якщо у Вас вже є готовий макет - відмінно, ми можемо відразу переходити безпосередньо до друку і виготовлення грамот. Якщо макету немає - не проблема, розробку дизайну грамот «з нуля» Ви можете сміливо доручити нашим дизайнерам.

Офсетний і цифровий друк грамот можна замовити у наших менеджерів з доставкою в будь-яку точку України, де є пункти видачі «Нової Пошти».