Хенгери для зразків - відмінне рішення для демонстрації різноманітних матеріалів в магазинах, шоу румах, на виставках, вони полегшують продавцям і дизайнерам роботу з клієнтом, допомагаючи йому зробити свій вибір. Завдяки тому, що у хенгерах обов'язково передбачено кріплення, їх можна вішати на спеціальні стійки для зразків. Такий спосіб зберігання зразків досить компактний, дозволяє легше підтримувати порядок і забезпечує вільний доступ клієнтів до зразків. Хенгери для зразків часто використовують для демонстрації тканин, шпалер, оббивки для м'яких меблів, різних плівок і інших матеріалів.

Виготовлення хенгерів для зразків

Замовляючи хенгери для зразків необхідно визначитися з розмірами, конструкцією і матеріалами, з яких будуть виготовлятися хенгери. Все це залежить від розмірів і кількості зразків, які планується розмістити в одному хенгерові. Друк хенгерів на звичайному крейдованому картоні краще замовляти в тому випадку, якщо зразків не багато. Якщо зразків досить багато, то краще віддати перевагу хенгерам з палітурного картону товщиною 2 мм. Друк картонних хенгерів здійснюється офсетним або цифровим способом. Невеликі наклади доцільніше друкувати на цифровому обладнанні, середні і великі – на офсетному.

Для виготовлення хенгерів можна використовувати також дизайнерський папір. Великий вибір кольорів і структур дизайнерського паперу дозволить втілити в життя будь-яке дизайнерське рішення. З каталогом дизайнерського паперу Ви можете ознайомитися у нас в офісі.

Одним із способів нанесення логотипу та іншої інформації на хенгери є тиснення. Тиснення може бути як з використанням фольги, так і без ( «сліпе тиснення»).

Зразки матеріалів в картонному хенгері фіксуються поліграфічними болтами, скобами, скотчем або на клей. Ми радимо нашим клієнтам вибирати таку конструцію і спосіб кріплення, при якому буде можливість в разі необхідності самостійно додавати і робити заміну зразків. Підвішуються хенгери на спецаільний гачок або шнур, протягнутий через отвори, зроблені у верхній частині виробу. Для того, щоб краї отвору були захищені, ми рекомендуємо встановлення металевих люверсів.

Дизайн хенгерів для зразків зазвичай розробляється у відповідності до фірмового стилю виробника або дистриб'ютора матеріалів. Розробку дизайну або внесення правок в уже існуючий макет Ви можете сміливо доручити дизайнерам нашої друкарні. Замовити хенгери для зразків тканини, шпалер та інших матеріалів можна з доставкою в будь-яку точку України, де є пункти видачі «Нової Пошти».