вінілові магніти

Магніти вінілові

Виготовлення вінілових мангнітів на холодильник з Вашою рекламою

Google Comments - Icon Facebook Comments - Icon

Вінілові магніти на холодильник - відмінний спосіб нагадати про свої товари і послуги як вже існуючим, так і потенційним клієнтам. Рекламні магніти доречно дарувати на виставках, презентаціях, під час промо акцій, в момент покупки товару або отримання послуги. Якщо покласти вініловий магніт з контактами Вашого ресторану в пакет з замовленою вечерею, то є велика ймовірність того, що цей магнітик надовго оселиться на холодильнику Вашого клієнта, кожного дня нагадуючи йому, де найсмачніша їжа, якісне і приємне обслуговування.

Повертаючись пізно ввечері додому з єдиним бажанням смачно повечеряти, найменше хочеться шукати телефон доставки їжі в інтернеті. Контакти Вашого ресторану на порожньому холодильнику, в якому нема чим підкріпитися, надасть Вам незаперечну перевагу над конкурентами. Вінілові магніти можуть стати незамінним рекламним інструментом не тільки для сервісів доставки їжі, а й для служб таксі, салонів краси, фітнес клубів, туристичних фірм, роздрібних торгових мереж, виробників продуктів харчування і тд.

Виготовлення та друк магнітів на холодильник

Виготовлення вінілових магнітів на холодильник відбувається в кілька етапів. Перший етап - це, звичайно, друк. Друк вінілових магнітів здійснюється офсетним або цифровим способом. Якщо наклад невеликий, то більше підійде цифровий друк, для виробництва середніх і великих накладів - офсетний. Після друку аркуші паперу покриваються матовою або глянцевою захисною плівкою, яка захищає магніти від подряпин, вологості та іншого впливу навколишнього середовища, допомагаючи довше залишатися в презентабельному вигляді. Далі заламіновані аркуші паперу приклеюються до магнітного полотна і ріжуться на окремі вироби.

В результаті порізки ми отримуємо готові магніти квадратної або прямокутної форми. Якщо Ви хочете замовити круглий, овальний, трикутний магніт, магніт у формі автомобіля, келиха пива, серця або зірки - без проблем. У нашій друкарні вибір розміру і форми рекламних магнітів обмежується лише Вашою фантазією.

Плоскі вінілові магніти надійно фіксуються на поверхні, при цьому не пошкоджуючи її.

Магніти з блоком для записів

Магніти з блоком для записів - окремий вид вінілових магнітів, за допомогою яких можна робити нотатки, складати список покупок, залишати повідомлення і різноманітні нагадування іншим членам сім'ї. Магніти з блокнотом для записів складаються з самого магнітика і з приклеєного до нього відривного паперового блоку. Паперовий блок може бути з печаткою або без. Крім горизонтальних смужок для зручності пистьма, на таких блоках можна надрукувати Ваш логотип, сайт або інші контактні дані, тоді інформація про Вашу компанію буде на кожному аркуші відривного блоку.

Магніт з блоком для записів можна вкомплектувати тримачем для ручки або олівця, щоб вони завжди були під рукою в потрібний момент. Вінілові магніти на холодильник зазвичай невеликого розміру, тому розміщувати на них краще тільки найнеобхіднішу інформацію: назву компанії, логотип, контактні дані, невеликий слоган.

Розробку дизайну вінілових магнітів на холодильник Ви можете доручити дизайнерам нашої друкарні. Якщо у Вас вже є готовий макет - відмінно, можемо відразу приступати безпосередньо до виготовлення рекламних магнітів. Замовити друк і виготовлення магнітів на холодильник можна з доставкою в будь-яку точку України, де є пункти видачі «Нової Пошти».