Традиційно, костери - це підставки під кружки та пивні келихи, але часто їх використовують і для подачі  інших алкогольних та безалкогольних напоїв. Ще одна назва костерів - бірдекелі, в перекладі з німецької мови це слово означає «пивна кришка». Так, саме кришка, адже початковим завданням бірдіклів було запобігання попаданню в напій комах, дрібного сміття та інших сторонніх предметів. Пізніше, костери стали використовувати ще і для захисту поверхні столів і барних стійок від плям, для дотримання чистоти під час обслуговування клієнтів барів і пабів. Костери мають властивість вбирати в себе вологу, а значить, можуть з легкістю ввібрати в себе краплю пива або конденсату, що стікає по стінці келиха. Але, звичайно, це далеко не вся користь, яку можуть принести брендовані костери.

Костери з логотипом бару або пабу надають відчуття цілісності загального стилю закладу. Для виробників алкогольних і безалкогольних напоїв костери є важливою деталлю для підтримки іміджу компанії і можливістю нагадати про свій продукт в місцях споживання цього самого продуктуJ. Костер з логотипом - це невелика деталь, яка здатна позитивно вплинути на сприйняття бренду. Багато людей залишають собі на пам'ять костери з улюблених закладів, а деякі взагалі колекціонують їх.

Етапи виробництва костерів

Виробництво костерів складається з декількох етапів. Спочатку зображення наноситься на папір за допомогою технології офсетного або цифрового друку. Потім, уже віддрукувані аркуші приклеюються до картону.

В основному, для виготовлення костерів використовують спеціальний картон Beermatt, так званий пивний картон, який має дуже хороші вологопоглинаючі властивості і здатний увібрати вологу, що перевищує за вагою вагу самого костера в 3 (!) рази.

Після приклеювання віддрукованих аркушів паперу до картону їм дають добре просохнути під пресом і потім настає етап висікання вже готових виробів спеціальним штампом. Завдяки технології висікання костерів їм можна надати практично будь-яку форму, але найпопулярнішими, «класичними» формами костерів є коло і квадрат із закругленими кутами. Виготовлення костерів може тривати від чотирьох-п'яти днів до декількох тижнів, в залежності від накладу.

Замовити друк костерів з логотипом Ви можете в нашій друкарні. Якщо у Вас немає готового макету, наші дизайнери допоможуть Вам розробити дизайн костерів в рамках Вашого фірмового стилю.

Наше виробництво знаходиться в Києві, але замовити друк костерів Ви можете з доставкою в будь-яку точку України, де є пункти видачі «Нової Пошти».