виготовлення диспенсерів

Диспенсери

Виготовлення диспенсерів для листівок, буклетів та інших рекламних матеріалів

Google Comments - Icon Facebook Comments - Icon

Диспенсер - спеціальна підставка для рекламних листівок і буклетів, а також для невеликих зразків продукції. Іноді конструкція диспенсерів передбачає відділення як для листівок, так і для зразків. Назва цього представника сімейства POS матеріалів прийшла до нас з англійської мови ( «dispense» - розміщувати, роздавати). Сенс полягає в тому, щоб будь-яка зацікавлена людина могла вільно взяти рекламні матеріали, попередньо розміщені в диспенсері. Диспенсери - необхідний атрибут на виставках, в супермаркетах, в магазинах і місцях проведення рекламних кампаній. Крім того, диспенсери з рекламними матеріалами добре розміщувати там, де людина проводить багато часу, нудьгуючи. Наприклад, приймальня лікаря, зали очікування аеропортів і вокзалів, каси на заправках і т.д. Диспенсер - це відмінна альтернатива розміщення рекламних матеріалів на горизонтальних поверхнях столів, стійок, полиць. Переваг розміщення листівок у диспенсері декілька. По-перше, підставка для листівок дозволяє розмістити їх вертикально, а по-друге, диспенсер з вдало розробленим дизайном сам по собі привертає увагу.

Іншими словами, у листівки, розміщеної в спеціальному диспенсері, набагато більше шансів потрапити в руки потенційному клієнту, ніж у листівки, яку Ви просто поклали в стопку на столі. 

Види і конструкція диспенсерів 

Диспенсери умовно можна поділити на кілька видів, залежно від їх конфігурації і комплектації: 

- цільнокройні диспенсери;

- диспенсери з клеєною кишенею;

- диспенсери з приклеєним відривним блокнотом.

Конструкція диспенсеру завжди передбачає картонну ніжку з обороту, завдяки якій забезпечується стійкість диспенсера, і кишеньки-відділення для рекламних матеріалів. Якщо є необхідність розміщення декількох видів листівок, то в нашій друкарні Ви можете замовити підставки для листівок з декількома кишенями або з багаторівневою кишенею. Найбільш популярним матеріалом для виробництва диспенсерів є палітурний картон товщиною 2 мм.

Виробництво диспенсеров 

Виробництво диспенсерів відбувається в кілька етапів. Перший - це розробка дизайну диспенсера. Диспенсер - це не тільки підставка для листівок, буклетів і візиток, це ще і сам по собі рекламний носій. Тому дизайн диспенсеру такий важливий. Безпосередньо на диспенсері можна розмістити інформацію, яка приверне увагу потенційного покупця і підштовхне його ознайомитися з рекламними матеріалами, розміщеними в ньому. Розробити дизайн диспенсера Вам допоможуть дизайнери нашої друкарні. 

Другим етапом є друк диспенсерів. Найчастіше друк диспенсерів проводиться офсетним способом. Далі віддруковані аркуші вкривають спеціальною захисною плівкою, завдяки якій подовжується термін експлуатації диспенсера. Плівка, крім захисної, виконує ще й декоративну функцію. У нашій друкарні Ви можете замовити диспенсери з глянцевою, матовою, структурною і навіть велюровою плівкою. Далі віддруковані і вкриті плівкою аркуші кашируються до палітурного картону товщиною 1,5-2 мм. Наступний етап - висікання диспенсера спеціальним штампом. Часто диспенсери мають оригінальну форму, яка надається їм завдяки технології висікання.

В якості додаткових опцій в процесі виготовленні диспенсерів можуть використовуватися технології покриття поліграфії вибірковим УФ-лаком та тиснення фольгою.