Воблери - відмінний рекламний інструмент для інформування споживачів про умови акцій, знижки та нові товари. Рекламні воблери зазвичай розміщують на полицях з відповідними товарами або в прикасових зонах, бажано на рівні очей відвідувачів магазину чи супермаркету. Правильно розмістивши яскравий і оригінальний воблер, Ви можете виділити свій товар з безлічі інших схожих товарів конкурентів, значно підвищивши рівень своїх продажів.

Рекламний воблер – це картонка або аркуш цупкого паперу невеликого розміру (зазвичай не більше ф. А5), який кріпиться до полиці або товарної стійки за допомогою спеціальної «ніжки для воблерів» з прозорого пластику на двосторонній скотч. Від найменшого коливання повітря ніжка починає «пружинити», а воблер - розгойдуватися з боку в бік, привертаючи до себе максимум уваги потенційних покупців. Ніжка для кожного воблера підбирається індивідуально, залежно від його ваги. Чим важчий воблер, тим коротше повинна бути його ніжка.

Друк воблерів зазвичай здійснюється офсетним способом на картоні 250-270 г / м². Якщо наклад невеликий, то, з метою зменшення вартості, можна віддрукувати його на цифровому обладнанні на крейдованому папері 300 г / м².

Для продовження терміну експлуатації і поліпшення зовнішнього вигляду воблери можна покрити матовою або глянцевою захисною плівкою.

Завдяки технології висікання вибір форми воблера практично необмежений. Найбільш звичною формою є коло, але якщо необхідно зробити по-справжньому оригінальний воблер, то варто розглянути варіант висікання в формі рекламованого продукту. Наприклад, це може бути контур пляшки молока або тюбика зубної пасти.

Рекламний воблер - виріб невеликого формату, тому варто приділити особливу увагу тому, що і як буде на ньому зображено. Якщо Ваш макет потребує доопрацювання або потрібно розробити макет воблера «з нуля», ми з задоволенням допоможемо Вам у цьому.

Виготовлення рекламних воблерів в нашій друкарні Ви можете замовити з доставкою в будь-яку точку України, де є пункти видачі «Нової Пошти».