Фірмові бланки та їх призначення

Фірмові бланки – яскраві представники ділової поліграфії. Вони використовуються як для внутрішніх документів компанії, так і для спілкування з контрагентами: замовниками, постачальниками, підрядниками та іншими партнерами. На них зазвичай друкують комерційні пропозиції, листи, рахунки, накладні, договори та безліч інших документів. Замовлення фірмових бланків – необхідність для будь-якої компанії, яка турбується про свій імідж і прагне підкреслити свій корпоративний стиль.

Друк фірмових бланків. Макетування та виготовлення бланків

Фірмові бланки друкуються на папері невисокої щільності (зазвичай від 80 г/м² до 120 г/м²) формату А4. Стандартний вибір для друку фірмових бланків – це офсетний папір щільністю 80 г/м². Інколи фірмові бланки друкують на більш щільному папері або навіть на дизайнерських паперах світлих відтінків. Перед тим як вибрати нестандартний папір для виготовлення фірмових бланків, обов’язково необхідно впевнитися, що принтери, якими обладнаний Ваш офіс, можуть друкувати на такому папері. Дизайн фірмового бланку завжди розробляється з урахуванням корпоративних кольорів та шрифтів компанії. Макет фірмових бланків зазвичай містить логотип компанії та основну контактну інформацію.

В нашій друкарні Ви можете замовити виготовлення фірмових бланків на цифровому та офестному обладнанні. Цифровий друк фірмових бланків ідеально підійде, якщо Вам необхідно терміново надрукувати невелику кількість екземплярів. У випадку середніх та великих накладів, доцільно зупинити свій вибір на офсетному друку фірмових бланків. Ціна в розрахунку на один екземпляр в цьому випадку буде нижчою і є можливість використання пантонних фарб для друку корпоративних кольорів. Визначаючись з накладом фірмових бланків, не варто забувати, що чим більша кількість бланків – тим меншою є ціна одного екземпляру.Офсетний друк фірмових бланків зазвичай займає від трьох до п’яти робочих днів.

Доставка фірмових бланків здійснюєтьмя по Києву та по всім містам України «Новою Поштою». Також ви можете забрати своє замовлення самостійно в нашому офісі в Києві.