Брошура - це багатосторінковий друкований виріб, зазвичай в м'якій обкладинці, обсягом до 48 сторінок. Рекламні брошури є відмінним інструментом для інформування існуючих і потенційних клієнтів про Вашу компанію, її товари та послуги. Брошура здатна вмістити досить великий обсяг інформації, тому часто виконує функції повноцінного каталогу продукції, інструкції, навчального посібника або меню.

Друк брошур стає особливо актуальною послугою перед виставками, презентаціями та промо акціями. Брошури використовуються в якості роздаткового матеріалу на різних заходах, надсилаються поштою або вручаються клієнтам особисто в точках продажів. Крім рекламних брошур в нашій друкарні Ви можете замовити друк інформаційних, освітніх та соціальних брошур.

Друк брошур

Друк брошур здійснюється офсетним і цифровим способом. Невелику кількість брошур доцільніше друкувати на цифровому обладнанні. Цифровий друк брошур - відмінне рішення ще й тоді, коли брошури потрібні дуже терміново, «на вчора». Офсетний друк більше підійде для великих накладів і потребує більше часу.

Стандартні формати брошур - А4, А5, А6, євро, але, при необхідності, ми можемо виготовити брошури будь-якого розміру.

Вибір паперу для друку брошур практично необмежений, можна використовувати офсетний, дизайнерський, навіть крафт папір, але найпопулярнішим є крейдований папір, саме він забезпечує максимально точну передачу кольору завдяки своєму крейдованому шару, який не дає фарбі «провалюватися».

Щільність паперу для брошур залежить від їх обсягу, наповнення (наприклад, якщо Ваша брошура містить багато ілюстрацій і фото, то не варто вибирати дуже тонкий папір), від бюджету замовника. Щільність паперу для обкладинки брошури зазвичай більша, ніж для внутрішнього блоку.

Для продовження терміну експлуатації брошури і поліпшення її зовнішнього вигляду, обкладинку, а іноді і внутрішній блок, покривають глянцевою, матовою або навіть велюрової захисною плівкою. Глянцева плівка робить кольори візуально яскравішим, а матова плівка їх трохи приглушує. Завдяки велюрової плівці, або як її ще називають, плівці Soft Touch (в перекладі з англійської - «м'який дотик»), Ваші брошури будуть м'якими і бархатистими.

Для додання брошурам «люксовості» можна використовувати технології тиснення фольгою і вибіркового УФ-лаку.

Найбільш звичним способом скріплення аркушів брошури між собою є металеві скоби. Скоби можуть бути як звичайними, так і євро. Брошури на євроскобах передбачають подальшу їх підшивку в папку c кільцевим механізмом, виготовлення якої Ви теж можете замовити в нашій друкарні.

Альтернативою брошурам на скобах можуть стати брошури на спіралі, брошури на болтах, брошури на кільцях, брошури на клею. Кожен з цих способів кріплення має свої особливості та переваги. Наші менеджери допоможуть вибрати оптимальний спосіб кріплення саме для Ваших брошур.

Дизайн брошур

Розробка дизайну - важливий етап у виготовленні брошур. Якщо у Вас вже є готовий макет, то ми можемо відразу приступити до друку брошури. Якщо ж в макет необхідно внести правки або розробити дизайн брошури «з нуля» - Ви можете сміливо довірити це завдання нашим дизайнерам. Красива, оригінальна брошура з якісними фотографіями і читабельним текстом - це результат спільної та злагодженої роботи дизайнера і замовника.

Отримати консультацію з усіх питань, що стосуються виготовлення брошур, Ви можете зателефонувавши або написавши нам на електронну пошту. Також ми чекаємо Вас в нашому офісі, де Ви зможете ознайомитися зі зразками матеріалів для друку брошур і зі зразками вже готової продукції.

Замовити друк брошур Ви можете у наших менеджерів з доставкою в будь-яку точку України, де є точки видачі «Нової Пошти».