Листівки - це традиційний і бюджетний спосіб інформування існуючих і потенційних клієнтів про нові товари і послуги, про відкриття магазину, ресторану, спортивного клубу або салону краси. Листівки можуть містити інформацію про знижки, акції і розпродажі, про проведення різних заходів і навіть виконувати функцію невеликого каталогу або меню. Залежно від свого змісту листівки можуть бути інформаційними, рекламними, соціальними, агітаційними.

Розповсюджувати листівки можна всюди: на вулицях, у транспорті, в торгових центрах, на виставках, в точках продажів. Важливо пам'ятати, що більше - не означає краще. Для того, щоб друк листівок приніс максимальну віддачу, потрібно точно розуміти, який посил і кому Ви прагнете донести, а не просто намагатися роздати якомога більшу кількість листівок. Ефект буде максимальним тільки в тому випадку, коли розповсюдження листівок буде відбуватися в потрібному місці, в потрібний час і правильним чином.

Крім традиційного поширення листівок «з рук в руки», листівки можна вручати як доповнення до здійсненої покупки або розміщувати в спеціальних підставках (диспенсерах) в магазинах, шоу румах, ресторанах, на ресепшен і в залах очікування.

Купон на знижку на листівці в рази збільшить шанси на те, що потенційний клієнт збереже Вашу листівку з наміром скористатися купоном в майбутньому.

Друк листівок

Друк листівок здійснюється офсетним або цифровим способом. Офсетний друк більше підійде для планового замовлення листівок у великій кількості. Якщо необхідно надрукувати невелику кількість листівок, присвячених проведенню певного заходу або відкриттю магазину, то доцільніше буде зробити вибір на користь цифрового друку. Цифровий друк листівок - оптимальне рішення ще й тоді, коли листівки потрібні «на вчора» і для виробництва їх офсетним способом просто немає часу.

Кольорові листівки в основному друкуються на крейдованому папері в чотири фарби з однієї або з двох сторін. Вибір щільності паперу для друку листівок залежить від бюджету замовника, від накладу і від дизайну листівок, а саме від щільності фарбового шару. Чорно-білі листівки часто друкують на офсетному папері.

Стандартні формати листівок:

· А3 - 297˟420 мм;

· А4 - 210˟297 мм;

· А5 - 148˟210 мм;

· А6 - 148˟105 мм;

· євро - 210˟98 мм.

У нашій друкарні Ви можете замовити не тільки стандартні листівки, а й листівки з покриттям матовою, глянцевою і велюровою захисною плівкою, листівки з фігурною висічкою, тисненням фольгою і вибірковим УФ-лаком.

Дизайн листівок

Розробка дизайну - ключовий етап у виготовленні листівок, що передує друку. Багато в чому саме цей етап визначає ефект від листівок. Інформація, розміщена на листівках, повинна бути цікавою і зрозумілою Вашій цільовій аудиторії.

Оригінальні листівки з читабельним текстом, що здатні привернути й утримати увагу споживача - це півшляху до успіху. Не варто забувати, що листівка повинна асоціюватися у споживача з Вашою компанією, для цього дизайн листівок повинен бути виконаний відповідно до фірмового стилю. Для швидкого доступу до Вашого сайту на листівках можна розмістити QR-код. Особливо актуальним розміщення QR-коду буде на листівках, цільовою аудиторією яких є молодь.

Розробку дизайну листівок «з нуля» або доопрацювання вже існуючого макета Ви можете доручити дизайнерам нашої друкарні. Якщо у Вас вже є готовий макет - чудово, тоді ми вже зараз можемо приступити до безпосереднього виготовлення листівок.

Замовити офсетний або цифровий друк листівок з доставкою в будь-яку точку України, де є пункти видачі «Нової Пошти», Ви можете у наших менеджерів.