Друк візиток - це, мабуть, найпопулярніша послуга в поліграфії. Все тому, що візитки - це не тільки спосіб поділитися інформацією про себе і своїми контактами, це ще дуже потужний інструмент, здатний сформувати потрібне враження у людини, яка отримала Вашу візитку. Тому до питання виготовлення візиток необхідно підходити з усією серйозністю. Візитка може бути серйозною і лаконічноб, креативною та оригінальною, елегантною і витонченою.  Але існує одне загальне правило для всіх візиток - вони повинні бути якісними і їх дизайн повинен бути продуманим до дрібниць. Такі візитки будуть «працювати на Вас», створюючи позитивний вплив на імідж Вашої компанії і формуючи довірливе ставлення до Вас з боку клієнтів і партнерів. Якщо поставитися до процесу виготовлення візиток «абияк», то можна отримати зворотний ефект.

Існує три основних види візиток:

- персональні візитки використовуються для обміну контактними даними в неформальній обстановці. На них вказується ім'я, телефон, електронна адреса людини, часто ще й адреси соц мереж;

- ділові візитки говорять про приналежність людини до тієї чи іншої організації. На візитках обов'язково присутня назва і логотип компанії, ПІБ власника візитки, його робочі телефони та електронні адреси. На візитках державних службовців зазвичай присутній прапор або герб України;

- корпоративні візитки друкуються без вказівки ПІБ і не є іменними. Це візитки, що містять перелік послуг компанії та її контактні дані. Друк корпоративних візиток часто замовляють ресторани, готелі, служби таксі, салони краси і магазини роздрібної торгівлі. По суті, такі візитки - це альтернатива рекламним листівкам.

Друк візиток

Друк візиток ми здійснюємо офсетним або цифровим способом. Офсетний друк візиток більше підійде для корпоративних візиток, що друкуються середніми і великими накладами. Зробити вибір на користь цифрового друку варто при виготовленні невеликих накладів іменних візиток або в тому випадку, коли візитки потрібні дуже терміново, «на вчора».

Візитки можуть бути односторонніми або двосторонніми, тобто з друком з однієї або з двох сторін. Двосторонніми часто роблять візитки на двох мовах. Іноді на звороті візитки розміщують QR-код для швидкого доступу до сайту компанії або організації.

У нашій країні стандартними прийнято вважати візитки ф. 90х50 мм, але нерідко замовники вважають за краще замовляти візитки ф. 85х55 мм. Цей формат є стандартом для візиток в країнах Європи.

Крім звичайних, звичних всім візиток в нашій друкарні Ви можете замовити:

- візитки на дизайнерському папері;

- еко візитки, надрукувані на крафт папері;

 - візитки з тисненням фольгою, «сліпим» тисненням або конгревом;

 - візитки з фігурною висічкою;

 - візитки з округленням кутів;

- візитки з покриттям глянцевою, матовою плівкою або плівкою «Soft Touch»;

- преміальні кашировані візитки, склеєні з двох або трьох шарів паперу.

Дизайн візиток

Дизайн візиток повинен відповідати загальному фірмовому стилю компанії. Для досягнення потрібного ефекту потрібно чітко розуміти, яке враження Ви хочете справити при знайомстві з потенційними клієнтами та партнерами. Дуже багато залежить від сфери Вашої діяльності. Розробку дизайну візиток «з нуля» або внесення правок в уже існуючий макет Ви можете довірити дизайнерам нашої друкарні.

Замовити друк візиток Ви можете у наших менеджерів з доставкою в будь-яку точку України, де є пункти видачі «Нової Пошти».