Фірмові конверти з логотипом компанії незамінні в діловодстві. Конверти необхідні для обміну оригіналами документів, для розсилки каталогів, прайсів, рекламних матеріалів. Для відправки листівок і запрошень на корпоративні заходи теж потрібні конверти. Для всіх цих цілей можна, звичайно, скористатися звичайними білими конвертами, але навіщо втрачати можливість зайвий раз підкреслити статус і професіоналізм Вашої компанії, підвищити впізнаваність свого бренду і дати зрозуміти своїм партнерам і клієнтам, що в роботі для Вас важлива будь-яка, навіть, на перший погляд , незначна деталь.

Крім того, фірмові конверти економлять час співробітників компанії, адже їм не доводиться кожен раз вписувати зворотну адресу вручну. При відправці кореспонденції, яка передбачає відповідь, в конверт можна вкладати невеликі наклейки з логотипом і адресою Вашої компанії, це допоможе уникнути помилок і в черговий раз продемонструє Вашу турботу про своїх клієнтів і партнерів.

Друк на конвертах або друк конвертів?

Друк на готових конвертах найбільш швидкий і економічно вигідний спосіб виготовлення фірмових конвертів з логотипом компанії. Якщо макет Ваших конвертів представляє собою логотип і контактні дані компанії на білому тлі, то друк на готових конвертах - оптимальний варіант.

Але необхідно враховувати, що при друці на готових конвертах залишається біле поле в кілька мм з кожного боку, тому якщо дизайн фірмових конвертів передбачає повне заповнення конверта фоновим зображенням «в край», то друк на готових конвертах не підійде. В цьому випадку друк конвертів здійснюється на папері, після чого відбувається висікання і поклейка конверта. Так на конверті не залишається білих полів.

Формат конверту потрібно підбирати в залежності від планованого вмісту. Для розсилки щорічних каталогів ф. А4, підійдуть конверти ф. С4 (229х324 мм), для рекламних матеріалів меншого формату і документів, що складаються з невеликої кількості сторінок, підійдуть конверти ф. С5 (162х229 мм) і ф. DL (200x110 мм). При необхідності, в нашій друкарні Ви можете замовити друк конвертів будь-якого нестандартного формату.

Надати конвертам статусності допоможе тиснення фольгою і вибірковий УФ-лак.

Туристичні конверти

Купуючи тур в туристичній компанії, клієнт отримує на руки цілий пакет документів в спеціальному турконверті. Туристичний конверт з логотипом та контактними даними турфірми є не тільки зручним для зберігання квитків, страховки, паспортів та інших документів, але ще і представляє собою прекрасний рекламний носій. Друк туристичних конвертів здійснюється офсетним і цифровим способом на картоні або щільному папері. Дизайн турконвертів зазвичай яскравий, барвистий, містить фотографії морських і гірських пейзажів.

Конверти для банківських, дисконтних карт, подарункових сертифікатів

Конструкція конвертів для банківських, дисконтних карт і подарункових сертифікатів часто відрізняється від конструкції звичайного конверта. У нашій друкарні ми виготовляємо конверти для пластикових карт з висічкою, з ложементом і навіть з висувною системою. Виготовлення конвертів для дисконтних карт і подарункових сертифікатів з щільного  крейдованого або дизайнерського паперу часто передбачає використання технології гарячого тиснення фольгою. Іноді колір фольги використовують відповідно до класу карти. Наприклад, конверти для золотих банківських карт тисняться золотою фольгою, для срібних - сріблястою.

Конверти з дизайнерського паперу і крафта

Крім звичайного паперу, для виготовлення конвертів використовують також дизайнерський папір і крафт. Конверти з дизайнерського паперу рідко вибирають для ділової кореспонденції, зазвичай в таких конвертах розсилають запрошення на різні заходи і урочистості, подарункові сертифікати та вітальні листівки. Широка палітра кольорів і текстур дизайнерських паперів дозволяє втілити в життя практично будь-яку задумку дизайнера. З каталогами дизайнерських паперів Ви можете ознайомитися у нас в офісі.

Конверти з крафту стають з кожним роком все популярнішими. Крафтові конверти оригінально виглядають і відповідають всім вимогам фірмового стилю більшості компаній. Друк зображення на конвертах з крафту здійснюється в одну або кілька фарб.

Розробку дизайну лаконічних і строгих, вишуканих та витончених, яскравих та креативних конвертів Ви можете доручити нашим дизайнерам.

Замовити друк конвертів або друк на конвертах з доставкою в будь-яку точку України, де є пункти видачі «Нової Пошти», Ви можете у менеджерів нашої друкарні.